Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Yüzünüzdeki Kusurları Kapatın pudra - yüz kusurları - yüz kusurları nasıl kapatılır Makyaja başlarken Yüzünüzdeki kusurları dert etmeyin! Nasıl kapatacağınızı bildiğinizde bu izler artık sizin

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Yüzünüzdeki Kusurları Kapatın

  Sponsorlu Bağlantılar
  Yüzünüzdeki Kusurları Kapatın

  pudra - yüz kusurları - yüz kusurları nasıl kapatılır


  Makyaja başlarken
  Yüzünüzdeki kusurları dert etmeyin! Nasıl kapatacağınızı bildiğinizde bu izler artık sizin için bir problem olmayacak. Makyajınıza, yüzünüze fon olarak süreceğiniz bir nemlendirici krem ile başlayın. Ayrıca nemlendirici kremi makyajınızın sonunda da kullanabilirsiniz. Bu makyajınızın kalıcı olmasını sağlar.

  Fondötenleri karıştırın
  Makyaj yaparken iki renk fondöten kullanın. Birini yüzünüzün tamamında kusurları kapatmak, diğerini de gölgelendirme yapmak için kullanabilirsiniz. Bunu yaparken dikkat etmeniz gereken şey, yüzünüzü çok koyu ya da çok açık yapmamak.

  Sünger kullanın
  Fondöteni yüzünüze parmaklarınızla sürmeyin, aksi halde yüzünüzde parmak izleriniz kalır. Bunun yerine bir makyaj süngeri ile fazla bastırmadan uygulayın. Göz kenarlarınıza, burnunuza ve göz kapaklarınıza fondöten sürmeyin.

  Sıra göz altlarında
  Göz altı kapatıcıları sadece morlukları saklamak için değildir, aynı zamanda hafif bir parlaklık da verir. Teninizden bir buçuk ya da iki kez daha açık bir kapatıcı seçin. Göz kenarlarınızdan başlayarak dışarı doğru yayın ve aydınlık olmasına dikkat edin. Gerekirse iyice dağıtmak için parmak uçlarınızı kullanın.

  İzleri kapatmak için
  Cildinizden daha koyu ve kalın bir kapatıcıyı yara izi gibi kusurların üzerine uygulayın. Unutmayın bu kapatıcı kesinlikle tamamen cildinize yedirilmeli, aksi halde bu kez de kapatıcının izi kalır. Bu aşamada makyaj süngerini bir kenara bırakın ve parmak uçlarınızı kullanın.

  Allık uygularken
  Allık uygulamanın en iyi yolu parmaklarınızı kullanmaktır. Fondötenin üstüne, yanaklarınızdan başlayarak saç diplerine yakın bir bölgeye kadar uygulayın. Allığı sabitlemek için üzerine biraz pudra sürün ve allık fırçası ile tekrar belirginleştirin.

  Pudra gerekli
  Pudra makyajınızı sabitlemek için oldukça önemlidir. Pudra mutlaka pamuklu bir makyaj süngeri ile uygulanmalıdır, kesinlikle fırça kullanmayın. Açık renk bir pudra tercih ederseniz, yaptığınız makyajın kapanmasını önlemiş olursunuz.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Akıl Yürütme Kusurları Nelerdir
 3. Yüzünüzdeki ölü hücreler
 4. Gözün yapısı ve göz kusurları
 5. Söyleme Kusurları Nedir Hakkında Bilgi
 6. Göz kusurları hem doğuştan getirilebilir hem de sonradan olabilir mi?
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş