Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Dolgun Dudaklar için Tavsiyeler dolgun dudaklar - dolgun dudaklar için bitkisel yöntemler - dolgun dudaklar için doğal yöntemler - dudak makyajı - dudak parlatıcısı Dudaklarınızın

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Dolgun Dudaklar için Tavsiyeler

  Sponsorlu Bağlantılar
  Dolgun Dudaklar için Tavsiyeler

  dolgun dudaklar - dolgun dudaklar için bitkisel yöntemler - dolgun dudaklar için doğal yöntemler - dudak makyajı - dudak parlatıcısı


  Dudaklarınızın daha dolgun ve gösterişli görünmesini istermisiniz? 3 aşamadan oluşan bu yöntem ile dudaklarınızı daha dolgun göstermek çok basit.

  Dudak Kalemi
  Dudak kalemini dudaklarınızı belirgin hale getirmek ve rujun solmasını engellemek için kullanın. Üst dudaklar için kıvrımlı kısımdan başlayarak köşelere kadar dudak kalemi uygulayın. Alt dudaklar için ise köşelerden başlayarak iç kısımlara doğru tek bir çizgi görüntüsü vererek uygulayın.

  Belirginleştirme ve Doldurma
  Dudak kalemini rujun canlı görünmesi için de kullanılabilir. Rujunuzun rengine uyan bir dudak kalemiyle dudak çizgisinin üstüne dudak kalemi uygulayın ve hafif dokunuşlarla dudağın iç kısımlarına sürün. Rujunuzu ise ruj fırçası ile ortadan başlayarak kenarlara doğru uygulayın.
  Parlaklık Verme
  Etkili bir görüntüye kavuşmak için en hızlı yol dudak parlatıcısı yardımıyla ışıltıdır. Dudak parlatıcısını tek başına ya da istediğiniz ruj ile beraber kullanabilirsiniz. Dudakların parlak ve dolgun görünebilmesi için rujunuzu uyguladıktan sonra dudağınızı büzerek dudaklarınızın ortasına dudak parlatıcısı sürün.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. uygun ruj sürme teknikleriyle muhteşem dudaklar, alımlı dolgun dudaklar için ruj sürme tek
 3. İyi Olma Sanatı, Eğerki Hasta Olmak İstemiyorsan Oku, Psikolojini Bozmak İstemiyorsan Oku,
 4. Bu Kış Dudaklar, şeffaf dudak koruyucu, Belirgin dudaklar, dudaklardaki Estetik
 5. Dolgun görünümlü saçlar için
 6. Mat dudaklar için
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş