Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Acil Bakım Reçetesi" Akşama veya bir iki gün içinde hayatınızın erkeğiyle bir randevunuz var. Ancak gözleriniz şiş veya sivilceleriniz arttı.. Bu gibi sorunları kısa sürede

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Acil Bakım Reçetesi"

  Sponsorlu Bağlantılar
  Acil Bakım Reçetesi"

  Akşama veya bir iki gün içinde hayatınızın erkeğiyle bir randevunuz var. Ancak gözleriniz şiş veya sivilceleriniz arttı.. Bu gibi sorunları kısa sürede giderme yolları..


  Sivilceler için
  Gece yatmadan önce doktorunuzun önerdiği sivilce akne jeliyle iltihaplanmayı önleyebilirsiniz. Hafif kortizonlu kremlerle de iltihaplanmayı gidermek mümkün. Eğer randevunuz akşam ise pudra veya fondötenle sivilcelelerinizi kapatmaktan daha kolay bir çözüm ne yazık ki yok.

  Şiş gözler
  Huzursuz veya uykusuzluk sorunu olan biri gibi gözükmek istemiyorsanız, şiş gözleri basit bir iki yöntemle indirebilirsiniz. Şiş gözleri rahatlatmak için gözlerinize ılık çay banyosu yapabilir veya acil bir iş içinse eczanelerde bulunabilen hemoroid kremlerini de kullanabilirsiniz.

  Bikini izi
  Kıyafetinizi seçtiniz ancak bikini izlerinizin görünmesini istemiyorsanız randevudan birkaç gün önce önlem almalısınız. Nutribronze otobronzanı kullanarak bikini izlerinizi giderebilirsiniz. Bu ürünle turuncu izler bırakmadan cilt tarafından emiliyor ve çok doğal bir görünüm veriyor.

  Morluk
  Morlukları hemen geçmesini sağlayn bir yöntem yok. 2-3 rengi karıştırarak uygulayabileceğiniz önceden koyu rengini, daha sonra ten renginize yakın olan tonu sürün.

  Arpacık
  Arpacıklar en olmadık zamanlarda çıkar zaten.. Göz güzelliğinizi bozan bu ufak ama önemli iltihaplanmayı gidermek için bir iki yöntem var. Kanal ağzını genişletmek için günde 3 defa 10'ar dakika sıcak kompres uygulanmasını öneriyor. Kırmızılık için suni gözyaşı damlatılabilir ya da damarları daraltan damlalar kullanılabilir.

  Uçuk
  Uçuğu hafife almayın. Özellikle çiçek hastalığı geçirenlerde, bağışıklık düştüğü anda dudaklarda ortaya çıkan ve hızla yayınlan bu kabarcıklarla sıkça sorun yaşıyorsanız doktorunuzla bu konuyu görüşün. Uçuk oluşmadan önce antiviral haplar kullanabilirsiniz. Fakat randevu günü oluşan uçuk için yapılabilecek tek şey makyajla kapatmak..

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. "Kuyucaklı Yusuf", "Gramofon Avrat" ve "Hasan Boğuldu" adlı
 3. Hikayelerini "Troya'da Ölüm Vardı", "Göçmüş Kediler Bahçesi", "Kı
 4. Endülüs'te Raks", "Sessiz Gemi", "Rindlerin Ölümü", "Söyle S
 5. 'Endülüs'te Raks, "Aziz İstanbul", "Sessiz Gem"i, "Rindlerin Ölüm
 6. Ambülans ve Acil Bakım Teknisyenliği Programı – Meslek Tanıtımları
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş