Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

uygun ruj sürme teknikleriyle muhteşem dudaklar , alımlı dolgun dudaklar için ruj sürme teknikleri , çekici dudaklar yaratabilirsiniz Mükemmel dudaklara sahip olmayabilirsiniz ama dudak şeklinize

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  uygun ruj sürme teknikleriyle muhteşem dudaklar, alımlı dolgun dudaklar için ruj sürme teknikleri

  Sponsorlu Bağlantılar
  uygun ruj sürme teknikleriyle muhteşem dudaklar, alımlı dolgun dudaklar için ruj sürme teknikleri, çekici dudaklar yaratabilirsiniz


  Mükemmel dudaklara sahip olmayabilirsiniz ama dudak şeklinize uygun ruj sürme teknikleriyle istediğiniz etkiyi elde edebilirsiniz.


  Dudaklarınız ister kalın ister ince olsun, işin tekniğini bilirseniz her zaman çekici dudaklar yaratabilirsiniz. Nasıl mı?


  Dolgun dudaklar


  Dolgun dudaklar kendiliğinden çok dikkat çekici oldukları için, onları daha da ön plana çıkarmaya gerek yok. Zaten kırmızı ve koyu renkler kalın dudaklarda hoş durmaz.


  Şeftali tonları, uçuk pembeler veya parlatıcılar yeterli olur. Hatta sadece nemlendirici özelliği olan ve kendiliğinden parlaklık veren lipstickler bile kafi gelir. Kalın dudaklarda kusurlar daha göz önünde olacağı için dudaklarınızı mutlaka nemlendirmelisiniz.


  Ruju dudaklarınızın ortasına parmağınızla sürüp, kenarlara doğru yayın. Böylece ruj dudak ortasında yoğunlaştığı için dudaklarınızın iriliği göze batmaz.


  İnce dudaklar


  İnce dudakları dolgun göstermek kolaydır. Dudaklarınızı doğal renkte bir kalemle çerçeveleyin. Koyu tonlar dudakları daha da ince gösterir. O yüzden açık tonlarda veya şeffaf bir ruj sürün. Alt dudağın ortasına parlatıcı sürerek, kalın görünmesini sağlayabilirsiniz.


  Üstü ince, altı kalın dudaklar


  Alt-üst kalınlığı farklı olan dudakları dengelemek esas iştir. Üst dudağınızı, dudak çizginizin bir kalem kalınlığı kadar dışından çerçeveleyin ve rujunuzu sürün. Alt dudağınızda ise kalem kullanmayın, sadece rujunuzu sürün. Bu şekilde dudaklarınız daha dengeli görünür.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Çatlak dudaklar için öneriler
 3. Allık Nasıl Kullanılır allık kullanımı - allık nasıl sürülür - allık seçimi - allık sürme
 4. Dolgun Dudaklar için Tavsiyeler
 5. Bu Kış Dudaklar, şeffaf dudak koruyucu, Belirgin dudaklar, dudaklardaki Estetik
 6. Mat dudaklar için
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş