Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Bakımlı Tırnakların Sırrı… Bir bayanın elleri ne kadar güzel ve bakımlı olursa olsun tırnaklarının bozuk yada kırık olması , bu güzelliği ve bakımlılığı geride bırakacaktır.

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Bakımlı Tırnakların Sırrı

  Sponsorlu Bağlantılar
  Bakımlı Tırnakların Sırrı…
  Bir bayanın elleri ne kadar güzel ve bakımlı olursa olsun tırnaklarının bozuk yada kırık olması, bu güzelliği ve bakımlılığı geride bırakacaktır. Bu sebeple ellerinizin bakımını uygularken tırnaklarınızı kesinlikle ihmal etmemelisiniz:
  - Tırnaklarınızın durmadan sararmasından şikayetçiyseniz; 1 tane limonu az bir suy ile karıştırıp tırnaklarınızı 1-2 dakika bu su da dinlendirin ve böylece sararmayı yok etmiş olursunuz.
  - Tırnaklarınınzın çok kolay kırılmasını önlemek için en güzel yöntem, tırnağınızın diplerine doğru krem veya vazelinle masaj yapmaktır. Krem,çok rahat bir şekilde emilip cildi nemlendirir,rahatlatır ve tırnakların çok daha güçlü olmasını sağlamaktadır.
  - Tırnaklarınızın güzel ve bakımlı görünmesini istiyorsanız, sık sık manikür yapmalı ve ayrıca bir parlatıcı yada ojeyle tırnaklarınızın parlak, bakımlı ve güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.

  Ayak Rahatlığı Önemli…
  Tüm kış kapalı ayakkabılar içinde sıkışmış bir biçimde kalan ayakalarınızın rahatlaması için:
  - Ayaklarınızı ılık bir ayak banyosuyla yumuşattıktan sonra, sert kıllı bir fırçayla fırçalayarak masajınızı yapın.
  Topuklar veya ayağınızın altı gibi çok sert bölgelerini ponza taşıyla keseleyebilirsiniz. Son basamakta ise esanslı yağ ile
  ovalayarak rahatlatın.
  - Ayak tırnaklarınızı keserken; düzgün bir biçimde kesebilmek için kesinlikle önce ıslatın ve sonra daha fazla dipten kesmemeye dikkat edin. Eğer tırnağınızı çok fazla derinden keserseniz,tırnak etinize gömülür ve daha sonra tırnak batmasına sebep olur.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Tırnakların Çabuk Uzaması için Ne Yapmalıyız
 3. Tırnakların Çabuk Uzaması için Ne Yapılmalıdır
 4. Tırnakların Çabuk Uzaması için Ne Yapılır
 5. Tırnakların Çabuk Uzaması için Formüller
 6. Bakımlı Tırnaklar
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş