Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Dünyanın En iyi Zırhlı Arabaları Dünyanın En Güvenilir ve En Saglam 10 Arabaları. 10. Bentley Muls anne Firma bu ürününü terorist saldıralar için özel olarak
  • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

  1. Sponsorlu Bağlantılar


    Dünyanın En iyi Zırhlı Arabaları Dünyanın En Güvenilir ve En Saglam 10 Arabaları.

    Sponsorlu Bağlantılar
    Dünyanın En iyi Zırhlı Arabaları

    Dünyanın En Güvenilir ve En Saglam 10 Arabaları.

    10. Bentley Mulsanne

    Firma bu ürününü terorist saldıralar için özel olarak tasarlamış. Zarar görmez bir yüzeye sahip olan araç, firmanın mevcut zırhının daha da gelişmiş bir versiyonuna sahip.
    9. Audi A8

    A8 sürücüsüne her türlü güvenliği ve konforu vaadediyor. Bombalara bile dayanan bir zırha sahip olan aracın acil durumlarda kullanılmak üzerek gizli bir kaçma bölmesi de bulunuyor.
    8. Maserati Quattroporte

    Kurşun geçirmez yüzeyi ve zırhı dışında aracın en büyük özelliği sürücünün isteğine göre modifiye edilebilmesi.
    7. BMW 760Li High Security

    BMW’in bu özel modelini rakiplerinden ayıran üç önemli sistem bulunuyor. Standart olarak, bombalara ve kurşunlara karşı koruma sağlayan araç aynı zamanda bir gaz dedektörüne sahip. Araçta bulunan özel haberleşme sistemi sayesinde, otomobili terk etmeden dışarıdakilerle konuşmak da mümkün oluyor. 7600li ayrıca, gelişmiş bir araç içi bilgisayar sistemine sahip.
    6. Mercedes S600

    Mercedes’in lumizin şeklinde tasarladığı bu aracın boyu 6.3 cm. V12 motora sahip araçta, kişisel korumanın dışında lüks bir araçta bulunan her türlü avantaj da bulunuyor.
    5.Volkswagen Phaeton

    Firma bu aracını sadece özel sipariş üzerine üretiyor. Müşteri, Phaeton’u istediği gibi modifiye edebiliyor. Volkswagen’ın bu araçta kullandığı zırh en şiddetli saldırılara karşı test edilmiş.
    4-Rolls-Royce Phantom V1

    3. Range Rover

    Ünlü arazi aracı firmasının bilinmeyen bir özelliği bulunuyor. Range Rover’dan sipariş ettiğiniz araç talebiniz üzerine kurşun geçirmez zırhla kaplanabiliyor. Firmanın standart olarak verdiği bu hizmetin faturanıza astronomik bir yansıması bulunmuyor.
    2. Porsche Panamera 4.8

    Zengin bir sürücü başka ne isteyebilir ki? Hem hızlı hem de güvenli bir araç. Üstelik konfor olarak ise oldukça iddialı. Bu aracın kayıtlar geçen balistik testlerinde, el bombası, magnum, M16 ve mayın kullanıldı. Tüm bu atışlara rağmen aracın sadece balistik dış yüzeyi zarar gördü.

    1. Başkanların Tercihi


    Cadillac One – The Beast (iblis) adlı bu araç Amerikan Başkan’ları tarafından kullanılıyor. Otomobilin kapısı, bir Boeing 747 kabin kapısıyla aynı kalınlıkta. Obama’nın korumaları tarafından siper olarak adlandırlıan aracın yüzeyi, bombalara, nükleer saldırılara ve her türlü kuruşna karşı korumalı. Üstelik kimyasla saldırılara karşı aracın içerisinde özel bir oksijen ünitesi bulunuyor. Böylece dışarıyla tüm bağlantı kesiliyor ve başkan aracın içerisindeki oksijenle hayatta kalıyor.

    Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

  2. İkiz Bebek Arabaları
  3. Köpekler Arabaları Neden Kovalar
  4. Atatürk'ün Arabaları, Atatürkün otomobili
  5. Tarihi arabalar, araba gifleri, eski zaman arabaları, komik arabalar, arabadan ev resimler
  6. Dünyanın En Güzel polis Arabaları Modifiyeli Polis Arabaları alevforum.net
  7. Paylaş Facebook Twitter Google


  8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş