Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Sinüzit Doğal Tedavi sinüzit bitkisel öneriler - sinüzit bitkisel tedavisi - sinüzit tedavisi Sinüzit sinüz denilen kemiğin iç yüzeyinin iltihaplanması ve boşlukta cerahat birikmesi durumuna

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Sinüzit Doğal Tedavi

  Sponsorlu Bağlantılar
  Sinüzit Doğal Tedavi

  sinüzit bitkisel öneriler - sinüzit bitkisel tedavisi - sinüzit tedavisi

  Sinüzit sinüz denilen kemiğin iç yüzeyinin iltihaplanması ve boşlukta cerahat birikmesi durumuna denmektedir.Sinüzitin en yaygın belirtisi arasında baş ağrısı ve burundan rahat nefes alamama gelir.Özellikle burundan nefes alıp veremeyecek derecede sinüzit problemi yaşıyorsanız bunun sizin açınızdan daha kötü olduğunu söyleyebiliriz.Çünkü burundan nefes alamadığınız için ağızdan nefes alıp vermek durumunda kalırsınız buda bir takım sorunlara yol açabilir.Bu neden dolayı sinüzitin derhal tedavi edilmesi gerekir.

  Ahmet Maranki sinüzit bitkisel tedavisi:

  -Sinüzitin en pratik bitkisel tedavilerinden biride 1 miktar limonu sıkarak yine aynı miktarda olacak şekilde su ile karıştırılır.Bu karışım gözlerden iyice yaş gelene dek buruna çekilir.Uygulama günde 3 kez tekrar edilir.
  -Ebegümeci ve maydanoz bitkileri beraber haşlanarak buradan çıkan buhar burundan çekilir.
  - Altın başak,orman sarmaşığı,hatmi yaprağı bitkilerinden eşit olacak şekilde karıştırılarak çay yapılır.Yapılan bu çay 2-3 saatte 1 fincan içilir.
  - 1 litre suya 2 yemek kaşığı dolusu papatya eklenir. Ağır ateşte kaynamaya başlayınca ateşten alınır. Bş ve göğüs büyük bir havluyla örtülerek, papatya buğusu 10 dakika solunur. Tedavi sonrası hemen açık havaya çıkılmaz.
  - 1 çay bardağı suya, 1 çay kaşığı kekik yağı konulur. Bİr başka fincanda fındık kadar kil eritilir. Üzerindeki duru su alınıp, kekik yağıyla birleştirilir. İyice çalkalanır, günde 3-4 defa burun deliklerine bir kaç damla damlatılır.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Doğal Ortam Nedir Doğal Ortamlar Nelerdir - Doğal Ortamlar Hakkında Bilgi - Doğal Ortam -
 3. Doğal göl oluşumu,Doğal göl nedir,Doğal göl hakkında bilgi,Doğal göl
 4. Sinüzit Nasıl Oluşur
 5. Doğal Makyaj Yapma Sırları, Doğal Görünümlü Makyaj Sırları, Doğal Ama Muhteşem Bir Makyajı
 6. Sinüzit belirtileri ve Sinüzit Tedavisi
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş