Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

İphone Artık Her Simkartla çalışıyor. Türk İcadı İstanbul Kadıköy'de bir Cep telefon u teknik servisi dünyada yapılmayanı yaptı. Şu ana kırılmayan iPhone 3G Firmware 3.1.3

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  İphone Artık Her Simkartla çalışıyor. Türk İcadı

  Sponsorlu Bağlantılar
  İphone Artık Her Simkartla çalışıyor. Türk İcadı


  İstanbul Kadıköy'de bir Cep telefonu teknik servisi dünyada yapılmayanı yaptı. Şu ana kırılmayan iPhone 3G Firmware 3.1.3 sürümünü her türlü SIM kartlarla çalışabilir hale getirdi.

  Dünyada birçok kişi bunu denedi. Fakat Apple'in 3.1.3 Firmware sürümüne sahip olan iPhone 3G telefonunu kimse kıramadı. Bu sürüm için Jailbreak yazıldı (Telefonunuza Yeni Bir Görünüm Kazandırın), ama SIM kilidi engellini (Baseband-Version 05.12.01) kimse aşamadı.

  Ta ki bugüne kadar. Çünkü Kadıköy'de bir teknik servis iPhone 3G Firmware 3.1.3 (Baseband-Version 05.12.01) sürümlü telefonlarının SIM kilidini kırdığın açıkladı. Hatta bunun için bir video bile çekti.
  
  teknik servis 10 dakika içinde telefonu çalışır hale getiriyor. Bunun için kimsenin yapmadığını yapıyor ve cihazın içini açıyor. Teknik servis, Lehim makinesi ile iPhone'un Eeprom'unu çıkarıyor. Bu Eeprom yeniden programlanıp cihazın içine takılıyor. Gerekli yazılımlarla iPhone 3G çalışır hale getiriliyor (Hangisine Dokunmalı?)

  Sdn  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Bilgisayarın Fanı Çok Çalışıyor
 3. Makasın İcadı - Makasın İcadı Hakkında Kısa Bilgi
 4. İphone 5 projeksiyon özelliği, İphone 5 projeksiyon özelliği nedir, İphone 5 projeksiyon ö
 5. Çatalın İcadı - Çatalın İcadı Hakkında Bilgiler
 6. Baykal chp için çalışıyor
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş