Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Hint Kınası , İzmirde Hint Kınası Yapan Yerler İZMİR'deki güzellik salonlarında , hint kınası ile özel günler için geçici dövmeler de yapılmaya başlandı. Kalıcı
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  İzmirde Hint Kınası Yapan Yerler

  Sponsorlu Bağlantılar
  İzmir Hint Kınası,
  İzmirde Hint Kınası Yapan Yerler

  İZMİR'deki güzellik salonlarında,hint kınası ile özel günler için geçici dövmeler de yapılmaya başlandı.

  Kalıcı dövme yaptırmak istemeyen kadınlar, son dönemde hint kınasıyla yapılan dövmelere ilgi göstermeye başladı. Bunun üzerine güzellik salonlarındaki hizmetlerin arasına, cilt bakımı, zayıflama, makyajın yanı sıra hint kınası ile yapılan dövmeler de girdi. Bunlardan biri olan, Alsancak semtindeki Nisan Day Spa Merkezi'nde, kadınlara uygulamayı gerçekleştiren dövme ustası Murat Tural, siyah hint kınasının kimyasal madde içermediğini, uygulamada doğal ürünler kullandıklarını söyledi.

  Bunun yüzyıllar önce Hindistan'dan tüm dünyaya yayıldığına değinen Tural, "Günümüzde güzellik salonlarında farklı bir imaj olarak müşteriye sunuluyor. Hint kınası ile yapılan üç, dört gün vücutta kalabilen geçiçi dövmeyi, hamilelik döneminde, çocukların geleceği iyi olsun diye karnına yaptıranlar oluyor. Kendini iyi hissetmek, özel günlerde, düğünlerde, partilerde farklı görünmek isteyenler de tercih ediyor. Ayrıca sevgilileri için vücudunun özel bölgelerine yaptıranlar da var" dedi.

  Tural, hint kınası ile yapılan dövmelerde ağırlıklı olarak sarmaşık ve örgü modellerinin tercih edildiğini, cilde kesinlikle zarar vermediğini vurguladı.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Hint Kınası Nasıl Çıkar
 3. hint kınası ile kaş boyama
 4. hint kınası ile saç boyama
 5. Hint Kınası modelleri, hint kına modelleri, hint kınasının en güzel modelleri
 6. işlemeli gelin hint kınası
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş