Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Bu masajlar kırışıklıkları gideriyor! Yorgun bir cilt , ince kırışıklıklar ve sarkmalar için mutlaka yapılması gereken şeyler vardır. Onları masajla yok etmeye ne dersiniz? Savaş

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Bu masajlar kırışıklıkları gideriyor!

  Sponsorlu Bağlantılar
  Bu masajlar kırışıklıkları gideriyor!  Yorgun bir cilt, ince kırışıklıklar ve sarkmalar için mutlaka yapılması gereken şeyler vardır. Onları masajla yok etmeye ne dersiniz?

  Savaş açın, farkı görün
  Başınızı dik tutun. Kollarınızı omuz hizasında kaldırın ve ellerinizi başınızın üzerine koyun. Baş parmaklarınızla başınızın arkasını bastırın, diğer dört parmağınız saç diplerinizin hizasında alın bölgesinde olsun. Şimdi dört parmağınızı, baş parmağınızın hizasına doğru baş derinizde kuvvetli bir basınç oluşturacak şekilde bastırın. Parmaklarınızı serbest bırakın ve aynı egzersizi üç kez tekrarlayın.Kaynakwh: Bu masajlar kırışıklıkları gideriyor!

  Önerimiz: Bu egzersizi haftada üç kez tekrarlayın. Bir ayın sonunda ilk değişiklikleri fark edeceksiniz.

  Göz altı torbaları
  Her iki baş parmağınızı ensenizin üst tarafına bastırın. Diğer parmaklarınızı göz hizasında şakaklarınıza koyun. Şimdi parmaklarınızı şakaklardan baş parmaklarınıza doğru yumuşak hareketlerle geriye doğru itin. Tüm parmaklarınız kulaklarınızın arkasında toplandığında 5 saniye boyunca iki baş parmağınızla ensenize kuvvetli bir baskı uygulayın. Daha sonra parmaklarınızı rahat bırakın ve egzersize yeniden başlayın. Aynı hareketi 3 kez tekrarlayın.

  Önerimiz: Eğer bu egzersizi haftada 3 kez tekrarlarsanız, ilk sonuçları bir ayın sonunda almaya başlarsınız.

  Göz çevresi

  Her iki elinizi rahat bir şekilde ellerinizin üstü dışarıyı gösterecek şekilde şakaklarınızın üzerine koyun. Ellerinizi kulak hizasına doğru çekerken yüzünüzün gerginleştiğini hissedeceksiniz. Bu sırada gözleriniz sıkıca kapalı olsun, öyle ki, göz kapaklarınızdaki titremeyi hissedin. Gerginliği çözdükten sonra egreszisi yeniden tekrarlayın.

  Üst göz kapakları
  Gözlerinizi kapatın. İşaret parmaklarınızla göz kapaklarınızı içeriden dışarıya doğru basınç oluşturacak şekilde bastırın. Bu sırada gözlerini açmayı deneyin, ama parmaklarınızın baskısından bu mümkün olmayacaktır. Bu egzersiz göz kapağı kaslarını güçlendirecek, sarkmalarını engelleyecektir.Kaynakwh: Bu masajlar kırışıklıkları gideriyor!

  Dudak çevresi
  Dudak çevresindeki elastikiyetini kaybetmiş cilt için parmaklarınızı yanaklarınızın üzerine koyun. Parmak uçlarınız ağız hizasında olsun ve ellerinizle yüzünüzü yukarıya doğru kaldırın. Bunu yaparken yüzünüzde başka kırışıklıkların olmamasına dikkat edin. Dudaklarınızı sanki "o" diyecekmiş gibi açın. Aynı anda ağzınızı kapatmaya çalışın. Bu sırada yüzünüzde oluşan güçlü gerginliği hissedeceksiniz.

  Düz bir boyun için
  Sağ elinizi sol şakağınızın üzerine koyun. Sağ eliniz başınızı sola çekecektir. Bu sırada karşı bir baskıyla boyun kaslarınızı hareket ettirin. Şimdi sol elinizi sağ şakağınızın üzerine koyun ve aynı hareketi tekrarlayın.

  Güzellik noktaları
  Yüzdeki kasların tembelliğini önlemek için Çinlilerin keşfettiği ve güzellik noktalarını stimüle eden bir masaj formu var. Düzenli olarak yapılan günlük egzersizler, parmak uçlarıyla vücudun farklı noktalarına yapılan askı hareketleri, cildin yaşlanma sürecini yavaşlatıyor ve aynı şekilde kırışıklık oluşumunu engelliyor. Farklı noktalardan şakaklara doğru yapılan yumuşak parmak hareketleri, cilde gerginleştirici etki sağlıyor.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Yüzdeki kırışıklıkları önlemek için neler yapılmalıdır
 3. Ciltteki kırışıklıkları gidermek için hangi yöntemler uygulanabilir
 4. Gözaltı Kırışıklıkları İçin
 5. Göz çevresi özen ister, Yorgun ve şiş gözler, Kirpikleri gürleştirmek için, Kirpikleri uza
 6. Cilt hastalıklarının lazer ile tedavisi, Ciltteki renk değişiklikleri ve döğmeler, Yüz kır
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş