Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Karadeniz Bölgesinin Gezilecek Yerleri Karadeniz Bölgesi ve gezilicek yerleri Bartın , Doğu Karadeniz , Doğu Karadeniz yaylaları , gezi rehberi , Gökgöl mağarası , Karabük

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Karadeniz Bölgesinin Gezilecek Yerleri

  Sponsorlu Bağlantılar
  Karadeniz Bölgesinin Gezilecek Yerleri
  Karadeniz Bölgesi ve gezilicek yerleri


  Bartın, Doğu Karadeniz, Doğu Karadeniz yaylaları, gezi rehberi, Gökgöl mağarası, Karabük safranbolu evleri, Karadeniz Bölgesi, karadeniz yaylaları, karadenizde gezilecek yerler, karadenizin tatil yerleri, karadenizin turistlik yerleri, oteller, rize, safranbolu konakları, sinop, sumela manastırı, tatil, Tatil mekanları, tatil rehberi, tatil ve gezi, tatil ve gezi rehberi, yaylalar, Zil Kalesi
  Karadeniz Bölgesinde Gezilecek Görülecek Yerler.


  Tatil denince pek tatil yeri olarak aklımıza gelmiyor Karadeniz. Onca tarihi ve turistlik gezilecek çok yeri var karadenizimizin. Nereler varmış ufak bir gezinti yapalım..

  Karadeniz bölgesinde ne ararsanız var. Tatile çıkanlar güneşe de denize de doğaya da tarihe de doyabiliyor. Kısacası ne ararsanız var bu gölgede.

  Tatilciler gittikleri yerlerde otellerden bir an önce çıkmak için can atacaklar. Çünkü gezilecek ve görülecek çok yer var bu bölgede.

  Sahilde denize girip arkasında yaylalarda yeşilin binbir tonu içinde yürüyüşe çıkabilirsiniz.

  Tarih turizmi açısından da ilginç mekanlara ev sahipliği yapıyor. Örneğin Rize’de zirveye yeşillik denizinin içinde kurulu Zil kalesi sizleri çok şaşırtacak.

  Karadeniz’in saklı cennetleri  Karabük’ün Safranbolu ilçesinde doğa gezileri, bisiklet turları, kır yürüyüşü gibi birçok aktivite yapmak mümkün. İlçe merkezinde Avdan, Sorgun, Dede, Büyük Düz, Küçük Düz, Çakırören, Küçük, Bostancık ve Arıcak yaylalarına ulaşılabiliyor

  Sinop

  Karadeniz’in en kuzeyinde yer alan Sinop, bölgenin küçük ve şirin kenti olara dikkati çekiyor. Kentte denize girilebilecek çok sayıda sahil var  Karabük’ün Safranbolu ilçesi tarihi konaklarıyla adeta zamanda yolculuk yaptırıyor.  Trabzon’a gelenler Sümela Manastırı’nı görmeden kentten ayrılmıyor.

  Rize’yi ziyaret edenlerin görmesi gerekli olan yerlerden biri ise, Zil Kalesi.Rize’yi ziyaret edenler yeşilin her tonunun görülebildiği yaylaları, yedigöller bölgesini ve buzul gölleri gezebiliyor.

  Bakir koyları, tertemiz kumları, az dalgalı suları ve doğayla bütünleşen güzellikleriyle Bartın, güneş-kum-deniz üçlüsüne kültürü de ekleyen kent olarak biliniyor.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Karadeniz Bölgesinin Turistik Yerleri
 3. Karadeniz Bölgesinin Tarihi Yerleri
 4. Karadeniz Bölgesinin Meşhur Yerleri
 5. İç Anadolu Bölgesinin Gezilecek Yerleri
 6. Akdeniz Bölgesinin Gezilecek Yerleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş