Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Fatmagülün Suçu Ne Kitap Özeti - Fatmagülün Suçu Ne Roman Özeti Fatmagül genç bir köylü kızıdır. Bir gün ona 3′ü zengin çocuğu olmak üzere 4

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Fatmagülün Suçu Ne Kitap Özeti - Fatmagülün Suçu Ne Roman Özeti

  Sponsorlu Bağlantılar
  Fatmagülün Suçu Ne Kitap Özeti - Fatmagülün Suçu Ne Roman Özeti

  Fatmagül genç bir köylü kızıdır. Bir gün ona 3′ü zengin çocuğu olmak üzere 4 adam tecavüz ederler. Kızın deli bir abisi dışında kimsesi yoktur. Ama devlet onu korumak için failleri yakalayıp hapse atar.

  Zengin cocukların aileleri tek çözümü fakir çocuğu kandırmakta bulurlar. Bir sene evli kalsın, hemen boşatacaklardır ikisini, söz verirler. Tecavüze uğradığı için Türk kanunlarına göre tecavüzcülerden birisi onunla evlenirse dava düşecektir.

  Felaket bir dramdır bu. Gencecik kız sevmediği bir tecavüzcü ile evlendirilir. Üstelik adam bundan dolayı inanılmaz pişmandır. Zengin çocuklar kendi şehirlerine dönmüş, o bu kızla bir evde üstelik evli olarak kalmıştır. Başından atmaya çalışır kızı, ama atamaz. Bu onu daha da hırslandırır. İçer, döver kızı. Her şeyden suçlu olan bu kızdır işte.

  Sarhoş bir gecesinde yine kızla birlikte olur. Kiz sevmiştir onu, kabul eder. Ama ne zaman ki hamile kalır kız. Bu sefer hastanelik edene kadar döver, kızın karnına attığı tekmeler doğmamış bebeğini öldürür. Fakat kız onu ele vermez hastanede, düştüm der ısrarla. Bu olay aklını başına getirir adamın. Sonuçta tecavüz etmiş olan onlardır.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. fatmagülün suçu ne yazarı kim
 3. Fatmagülün Suçu Ne Mustafa resimleri
 4. Fatmagülün sucu ne eserinin konusu
 5. Fatmagülün Suçu Ne dizi avatarlar - Fatmagülün Suçu Ne dizi imzaları
 6. Fatmagülün Suçu Ne Kerim Resimleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş