Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Konvansiyonel Briç - Serdal Tuğan Konvansiyonel Briç Kitap Özet - Serdal Tuğan Kitapları - Kitap Tanıtım - Kitap Fiyatı Kitap Özet Serdal TUGAN ı kutluyorum.
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Konvansiyonel Briç - Serdal Tuğan

  Sponsorlu Bağlantılar
  Konvansiyonel Briç - Serdal Tuğan
  Konvansiyonel Briç Kitap Özet - Serdal Tuğan Kitapları - Kitap Tanıtım - Kitap Fiyatı

  Kitap Özet

  Serdal TUGAN ı kutluyorum. Briçle ilgili klasik ve modern neredeyse tüm konvansiyonla¬rın açık ve duru bir şekilde anlatıldığı geniş kapsamlı bir çalışma gerçekleştirmiş. Bu özelliği ile kendi dilimizde bu güne kadar sahip olduğumuz ilk kitap olup, pek çok briççinin ihtiyacını karşılayacak niteliktedir.
  Ata AYDIN Türkiye Briç Federasyonu Başkanı
  "Hangi sistemi oynayalım" sorusu, bana sıkça sorulan sorulardan biridir. Briç öğreten birisi olarak; "benim oynadığım sistemi oynayın" demek, doğru cevap gibi görünüyor. Ancak, bundan emin değilim. Eğer öyle olsaydı; sayısız sistem ve konvansiyonlara ihtiyaç duyulmaz, herkes aynı sistemi oynardı.
  Sistemler, dillere benzerler, ingilizce'nin en doğru dil olduğunu iddia edemezsiniz ama dil öğrenmek isteyen birisine tavsiye etmek mantıklıdır.
  2/1, son zamanların ingilizcesidir. Bu kitaptan 1 değil, 2 adet alın. Birini ortağınıza ya da ortak adayınıza verin, birini de kendinize ayırın. Bu kitaptaki bilgileri kullanarak, deklaras¬yondaki birçok karışıklıktan kurtulabilirsiniz.
  Ortaklık anlaşmaları için başvuru kitabı olabilecek nitelikteki bu kitabı hazırlayan Sayın Serdal TUGAN'ın ellerine sağlık. Briç sporuna oluşturdukları bu güzel katkılarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.
  Tezcan ŞEN
  Dünya İMP İkili Şampiyonu
  (Verona 2006)

  Kitap Ön Yüzü  Kitap Künyesi

  Konvansiyonel Briç - Serdal Tuğan
  · Batı Yayınları
  · Basım Tarihi : 11 - 2018
  · ISBN : 9786058830707
  · Sayfa Sayısı : 266
  · Etiket Fiyatı : 25.00 TL


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Serdal isminin anlamı nedir?
 3. Paylaş Facebook Twitter Google


 4. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş