Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Vahşi Yaşam Tehlikeli Etoburlar - Kolektif Vahşi Yaşam Tehlikeli Etoburlar kitap özeti - Vahşi Yaşam Tehlikeli Etoburlar kitap tanıtımı Hakkında Boyut , kültür hizmetlerine bir

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Vahşi Yaşam Tehlikeli Etoburlar - Kolektif

  Sponsorlu Bağlantılar
  Vahşi Yaşam Tehlikeli Etoburlar - Kolektif

  Vahşi Yaşam Tehlikeli Etoburlar kitap özeti - Vahşi Yaşam Tehlikeli Etoburlar kitap tanıtımı


  Hakkında

  Boyut, kültür hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek; doğal hayatın kapılarını sizin için açıyor ve Vahşi Yaşam belgesellerini BBC Motion Gallery farkıyla evinize getiriyor. Üstelik 50 dakikalık DVD'niz de kitapla birlikte sizin olacak. Heyecanlı bir dünyaya doğru yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

  Muhteşem Vahşi Yaşam kitaplarından Tehlikeli Etoburlar'da; doğada var olan en heyecan verici, en tehlikeli ancak bilim insanları için bir o kadar da çekici memeliler olan ayılar ve köpeklerle ilgili en önemli bilgiler yer alıyor. 72 sayfalık Tehlikeli Etoburlar kitabında, yaşam alanları, beslenme şekilleri, türlere özgü özellikleri ve yeryüzünde dağılımları da dahil bu ilginç hayvan türlerini tamamı renkli görseller eşliğinde tanıma imkanı bulacaksınız.

  Vahşi Yaşam Tehlikeli Etoburlar DVD'sinde ise, Afrika'daki vahşi köpeklerin doğal hayat düzenlerini, köpeklerin evrimini, kurtların avlanma yöntemlerini ve nesli tehlike altında olan türleri de dahil ayıların en ilginç özelliklerini izleyeceksiniz.

  Vahşi Yaşam, alt türlerin sınıflandırıldığı grafikler, başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz muhteşem renkli fotoğraflar ve illüstrasyonlarla desteklenmiş kolay anlatımlı kitabı ve BBC Motion Gallery'nin olağanüstü görüntülerinin yer aldığı DVD'leriyle, ailenizde herkesin hem keyifle okuyup hem de heyecanla izleyebileceği önemli bir kılavuz niteliğinde.


  Künyesi

  Kolektif
  Boyut Yayınları
  » Belgesel
  Fiyatı : 14,90 TL
  Mayıs 2018, 72 sayfa


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Vahşi Yaşam Büyük Kediler - Kolektif
 3. Vahşi Yaşam Deniz Kuşları - Kolektif
 4. Vahşi Yaşam Kör Avcılar - Kolektif
 5. yahşi cazibe müziği, vahşi cazibe şarkı sözü, vahşi cazibe şarkısı, vahşi cazibe müziği sö
 6. ünlü vahşi yaşam fotoğrafçısı Beverly Joubert, Vahşi Yaşamdan Güzel Kareler, Vahşi Yaşam F
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş