Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Yakala Chet - Spencer Quinn Yakala Chet Kitap Özet - Spencer Quinn Kitapları - Yakala Chet Kitap Tanıtım - Yakala Chet Kitap Fiyatı - Yakala

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Yakala Chet - Spencer Quinn

  Sponsorlu Bağlantılar
  Yakala Chet - Spencer Quinn


  Yakala Chet Kitap Özet - Spencer Quinn Kitapları - Yakala Chet Kitap Tanıtım - Yakala Chet Kitap Fiyatı - Yakala Chet Ön Okuma  Kitap Özet

  Chet ve Bernie bu ilk maceralarında, kaçırılıp kaçırılmadığı belli olmayan ama sevimsiz kişilerle bağlantısı kesin olan Madison isminde bir genç kızın kayboluşunu araştırıyorlar.

  İyi huylu, yetenekli bir öğrenci olan Madison, okuldan sonra eve gelmez ve annesi meraktan deliye döner. Bernie bu davayı hemen kabul eder -- Chet'in ne olduğu hakkında pek fikrinin olmadığı nakit akışı sorunu nedeniyle -- ama Madison kendiliğinden ortaya çıkar. Ancak genç kız aynı hafta içerisinde ikinci kez kaybolduğunda, Bernie ve Chet her şeyi riske atarak tam bir araştırmaya girerler.

  İpucu arayışları Chet'in oldukça eğitimli burnu sayesinde, onları çölden, motorcu barlarına ve diğer pek çok egzotik yere götürecektir.

  Hem Chet'in hem de Bernie'nin kendine has özel yetenekleri, bu arayışta her ikisini de büyük bir tehlikeye atacaktır. Köpeklere has davranışları, içten ve kurnaz anlatımıyla Chet, sevgi dolu ve zaman zaman da yaramazlık yapmaya meyillidir. Kendinden fazlaca hoşlanmak gibi oldukça insani bir kusuru olan Chet, anlamakta zorlandığı şeyler yüzünden -- boşanma, velayet anlaşmazlığı ve diğer tuhaf insani endişeler -- Bernie'nin ilgisinin dağıldığını fark etse de ona yoğun bir bağlılık duyar.

  Spencer Quinn iki dili çok iyi biliyor; gerilim ve köpekler. Bazen komik, bazen acıklı ve zaman zaman da korkunç. Kitaptaki en iyi şey, yaşama sevinciyle dolu K9 köpeği olan Chet. O harika bir karakter, çünkü köpeklerde sevdiğimiz her şeyin bir özeti; yaşama olan tutkuları ve bize olan sevgileri. Sizlere açık yüreklilikle en yakın kitapçıya gitmenizi ve eşi benzeri olmayan bu romanı almanızı öneriyorum.

  Stephen King
  Yakala Chet
  Spencer Quinn
  Epsilon Yayınevi
  Fiyatı : 20,00 TL
  Mayıs 2018
  352 sayfa


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Anthony Quinn oynadığı karekterler nedir
 3. 2018 Triko modelleri marks spencer dan
 4. Herbert Spencer Felsefesi
 5. 2018 Marks and Spencer Elbise Modelleri
 6. Marks&Spencer 2018 Erkek Gömlek Modelleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş