Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Haftalık Burç Yorumları KOÇ (21 Mart - 20 Nisan) Hayatınıza giren kadın lara karşı her zaman ilgili ve sevecen oldunuz ancak hiç bir zaman onlardan

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Smile Haftalık Burç Yorumları

  Sponsorlu Bağlantılar
  Haftalık Burç Yorumları
  KOÇ (21 Mart - 20 Nisan) Hayatınıza giren kadınlara karşı her zaman ilgili ve sevecen oldunuz ancak hiç bir zaman onlardan aynı ilgi ve sevgiyi göremediniz. Bir nekrofil olarak bu duruma çoktan alışmanız gerekirdi.

  BOĞA
  (21 Nisan - 21 Mayıs) Son günlerde duygusal olarak bir hayli yıprandınız ve örselendiniz. Ancak endişelenmeyin, önümüzdeki hafta yaşayacağınız fiziksel yıpranma ve örselenmeler size hepsini unutturacak.

  İKİZLER
  (22 Mayıs - 21 Haziran) Bazen kafanız öyle dağınık oluyor ki gözünüzün önündeki en somut şeyleri bile farkedemiyorsunuz. Bu durumdan en çok zarar gören yine siz olacaksınız. Bir de yaya geçidindeki o yaşlı kadın ve minik torunu.

  YENGEÇ
  (22 Haziran - 23 Temmuz) Domuz gribiyle ilgili bugüne kadar bir çok espri yapıldı. Önümüzdeki hafta da yapılmaya devam edecek ancak siz pek gülemeyeceksiniz.

  BAŞAK
  (24 Ağustos - 23 Eylül) Birlikte olduğunuz kişinin MSN kişisel iletisine "suskunluğum asaletimdendir" yazması sizi bu ilişki üzerine bir kez daha düşünmeye sevk edecek.

  ASLAN
  (24 Temmuz - 23 Ağustos) Hurriyet.com.tr'de okuyacağınız bir haber sayesinde güzel ve ünlü kadınların da bir zamanlar çocuk olduğunu hayretle öğreneceksiniz. Bu bilgi hayatınızı değiştirecek.

  TERAZİ
  (24 Eylül - 23 Ekim) Bu hafta şehir hayatının stresinden bunalacaksınız ve güneyde bir balıkçı köyüne yerleşerek küçük şirin bir pansiyon işletmek istiyeceksiniz. Ne kadar sıradan bir insan olduğunuzu anlamanız için bundan daha iyi bir fırsat olamaz.

  AKREP
  (24 Ekim - 22 Kasım) Kapıdaki örümcek ağına rağmen eve hırsız girmesi dini inançlarınızı sorgulamanıza neden olacak.

  YAY
  (23 Kasım - 22 Aralık) Para kapmak için önünü kestiğiniz gelin arabasındaki gelinin eski sevgiliniz olduğunu görmek sizi biraz üzecek. Arabadan verilen zarfın boş çıkması sizi biraz daha üzecek.

  OĞLAK
  (23 Aralık - 20 Ocak) Bu hafta kendinizle ilgili hayati bazı konularda çok önemli ve bir o kadar yanlış kararlar alacaksınız. Bu kararları hayata geçirmekten aciz, zayıf karakterli ve iradesiz bir insan olmanız sizi bir felaketten koruyacak.

  KOVA
  (21 Ocak - 19 Şubat) Köprüden atlayarak intihar etme düşüncenizi köprüye gidecek kadar paranız olmaması nedeniyle bu hafta da gerçekleştiremeyeceksiniz.

  BALIK
  (20 Şubat - 20 Mart) En sevdiğiniz porno sitesine erişimin engellenmesi aynı anda cinsel hayatınızda bir düşüşe ve sansüre karşı olan öfkenizde bir yükselişe neden olacak.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Supradyn All Day Yorumları
 3. 33 Haftalık Gebelikte Dikkat Edilmesi Gerekenler gebelikte 33. hafta - 33 haftalık gebelik
 4. Peygamberimizin Gördüğü Rüyalar, Peygamberimizin Rüyalar Hakkındaki Yorumları, Peygamberim
 5. burç gifleri, hareketli burç legoları, burçlarımızın gifleri
 6. Elazığ şivesiyle burç yorumları
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş