Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Polis Haftasıyla İlgili Konuşma Metni Sayın Kaymakamım , Sayın Garnizon Komutanım , Sayın Belediye Başkanım , Değerli Daire Amiri arkadaş larım , çok kıymetli Arhavililer
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Polis Haftasıyla İlgili Konuşma Metni

  Sponsorlu Bağlantılar
  Polis Haftasıyla İlgili Konuşma Metni

  Sayın Kaymakamım, Sayın Garnizon Komutanım,Sayın Belediye Başkanım, Değerli Daire Amiri arkadaşlarım,çok kıymetli Arhavililer, güç fakat son derece şerefli bir görevi canı pahasına yerine getiren sevgili meslektaşlarım; Bu gün Türk Polisi olarak ... .kuruluş yıldönümünü kutlamanın gurur ve kıvancını yaşıyorum.

  Bu sevincimizi birlikte paylaşma nezaketi gösteren sizlere, şahsım ve mensubu olmaktan gurur duyduğum teşkilatın adına saygı ve şükranlarımı sunarım. ... .yıldönümü kutlama törenimize hoş geldiniz.

  İlk defa Polis adı verilen gerçek anlamda polis teşkilatı 10 Nisan 1845 tarihinde yayınlanan Polis nizamnamesi ile kurulmuştur.

  Polis anayasa, kanunlar, tüzükler, yönetmeliklerin kendisine verdiği yetki ile cesaret feragat ve fedakarlıklarla gece gündüz demeden görevini yapmaktadır.Devletin bekası milletin huzur ve güvenliği için kutsal yemine bağlı kalarak gerektiğinde canını ve malını feda etmekten çekinmemektedir.

  Polisin hedefi öncelikle suçun işlenmesini önlemektir.eğer suç işlenmiş ise suçla ilgili delilleri ve şüphelileri tespit ederek,yakalayıp C.Başsavcılığına teslim etmektir.

  Her türlü gerici akımlara, bölücü teröre karşı ve gençliğimizin büyük belası uyuşturucu ile mücadele, trafik terörü başlıca öncelikli görevlerimiz arasındadır.bunlarla mücadeleye aralıksız devam edilecektir.

  Tüm bu hizmetleri yerine getirirken huzuru,milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde,insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı,Türk milletinin bağımsızlığını ve ülkenin bölünmez bütünlüğünü, Cumhuriyeti ve Demokrasiyi korumak, kişilerin ve toplumun refah, huzur ve mutluluğunu sağlamak temel amacımızdır.

  Yurt genelinde okul önlerinde meydana gelen olayları takip ediyoruz ilçemizde olabilecek olayları önlemek için okul önlerine ekip görevlendirdik, okul polisi oluşturduk, ailelerde çocuklarına sahip çıksınlar kimlerle arkadaşlık yaptıklarını kontrol etsinler okul çevresi ve mahallelerinde gördükleri şüphelileri derhal 155 Polis imdat telefonuna bildirsinler.

  Polis bu görevleri yerine getirirken vatandaşın yardımına her zaman ihtiyacı vardır, halktan kopuk bir görev anlayışı ile başarılı olmak mümkün değildir.

  Arhavi Karadeniz bölgesinin huzurlu ilçelerinden bir tanesidir burada en büyük pay şüphesiz Arhavi halkınındır. Huzur ve güven ortamını sizlerden aldığımız destekle sağladık.yine sizden alacağımız destekle huzur ortamı devam edecektir.

  Bu mutlu günümüzde Devletimiz ve milletimizin selameti uğruna hayatlarını feda eden şehitlerimizin aziz hatıralarını rahmetle anarken geride kalan dul ve yetimlerine şükranlarımızı belirtir emekli ve gazilerimizi minnetle anar halen görevde olan teşkilat mensuplarımıza görevlerinde sağlık, başarılar ve mutluluklar diler,saygılar sunarım.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Kutlu Doğum Haftasıyla İlgili Konuşma Metni
 3. Kızılay Haftasıyla İlgili Konuşma Metni
 4. Orman Haftasıyla İlgili Konuşma Metni
 5. Vakıflar Haftasıyla İlgili Konuşma Metni
 6. Veremle Savaş Haftasıyla İlgili Konuşma Metni
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar
  Polisler vatandaşların evlerinde rahat ve huzurlu oturmalarına sokağa çıkınca sokakta rahatlıkla dolaşmasını sağlayan ve kötü insanlardan bizleri koruyan bir kuruluştur.Polisler insanların can ve malını koruyan insanlara yardımcı olan ve yapılması gerekeni yaparlar. 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş