Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Evlilik Yıldönümü İle İlgili Hikaye Günün birinde bir genç adamla karısı varmış ..Bunlar çok mutlu ve sevgi doluymuş.Ama para durumları pekde iyi degilmiş . İlk
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 6      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Evlilik Yıldönümü İle İlgili Hikaye

  Sponsorlu Bağlantılar
  Evlilik Yıldönümü İle İlgili Hikaye

  Günün birinde bir genç adamla karısı varmış ..Bunlar çok mutlu ve sevgi doluymuş.Ama para durumları pekde iyi degilmiş . İlk evlenme yıl dönümleri yaklaşıyor ve yaklaştıkça genç kadın dahada üzülüyormuş ..Çünkü çok sevdigi kocasına hediye alacak parası yokmuş..
  Akşam olmuş genç kadın kocasını pencerede beklemiş beklerkende içinden bir umutla acaba bugün maaşını alcakmı diyede düşünüyormuş.. Neyse kocası gelmiş yemeklerini yemişler ve birbirlerine yarınki özel günden bahsetmemişler.Kadın çekinerek ve kısık bir ses tonuyla__ Ne yaptın maaşını alabildinmi demiş.. __Kocası hayır bugünde vermedi patron der..Bu kadını dahada üzer .. Sabah olmuş genç kadın kocasını işe bir sevgiyle ugurlamış ..
  Mutluymuş ve bir o kadarda üzgün bugün onlar için çok degerli bir gün.. Ama birbirlerine hediye alacak paraları bile yokmuş .. Kadın giyinip dışarı cıkmaş alamazsamda dolaşırım demiş kendi kendine .. Boş boş dolaşırkende bir ilan gözüne çarpmış kuaför dükkanında cama yapıştırdıkları ilanı okumuş ((40 lira ya saçınızı kestirin))
  Genç kadının hoşuna gitmiş bu ilan içeri girmiş o uzun güzelim sırma saçlarını kestirmiş. Kesilirken üzülmüş ama mecburmuş çünkü çok sevdigi kocasına hediye alacakmış o parayla.. Daha sonra genç kadın parasını alıp çıkmış ..
  Ne alacagı düşünmüş o parayla ve bir kuyumcuda zincir görmüş .. Aklına kocasının zinciri kırılıpda takamadıgı cep saati gelmiş.. Ona bir zincir almaya karar vermiş .İçeri girmiş zinciri almış sevinerek eve gelmiş..
  Akşamı sabırsızlıkla beklemiş.. Kocası gelmiş onu gülümseyerek karşılamış..Kocası kendi aldıgı hediyeyi vermiş kadın bir sevinçle hediyesini açmış ..Ve içinden kocasının sattıgı cep saatinin yerine aldıgı çok güzel taşlı bir toka çıkmış ..Kadın şaşkınla kendi aldıgı hediyeyi vermiş ..
  Kocası açmış ve içinden cepsaati zinciri çıkmış ..Kocası bu hediyeyi nasıl aldıgını sorar genç kadın saçlarını para karşılıgında kestirerek aldıgını anlatır ve ikiside bu duruma gülmüşler..Ne o kocasının aldıgı tokayı taka bilmiş Nede kocası karısının aldıgı zinciri cep saatine takıp kullanabilmiş ....

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Evlilik Yıldönümü İle İlgili Güzel Sözler
 3. Evlilik Yıldönümü İle İlgili Mesajlar
 4. erkek için evlilik yıldönümü hediyesi, erkeğe evlilik yıldönümü hediyesi, erkeklere evlili
 5. Evlilik Yıldönümü İle İlgili Pasta Tarifi
 6. Evlilik Yıldönümü İle İlgili Şiir
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş