Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

ispanyolca hangi ülkelerde konuşuluyor ? Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın İbranice Hangi Ülkelerde Konuşuluyor Nevruz hangi ülkelerde kutlanır ? Deprem en çok hangi ülkelerde görülür
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 6      

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  İspanyolca Hangi Ülkelerde Konuşuluyor

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  İspanyolca Hangi Ülkelerde Konuşuluyor

  Dilin konuşulduğu coğrafya

  Dünyada İspanyolca konuşan 470 milyon ila 500 milyon insanın olduğu tahmin edilmektedir.

  İspanyolca dünyada en çok ülkede resmi dil olarak kabul edilen dildir. Resmi dil olarak İspanyolcayı kullanan ülkeler: İspanya, Küba, Arjantin, Bolivya, Kolombiya, Kosta Rika, Şili, Ekvador, Guatemala, Honduras, Meksika, Nikaragua, Panama, Paraguay, Peru, Porto Riko, Dominik Cumhuriyeti, El Salvador, Uruguay ve Venezuela'dır.

  Amerika Birleşik Devletleri'nin anayasası bir resmi dil tanımlamamakla birlikte, ülkenin genelinde İngilizce'den sonra en çok konuşulan ikinci dil İspanyolca'dır. Ülke içinde anadili İspanyolca olan 41 milyon kişi vardır. Özellikle güney bölgelerinde sadece İspanyolca konuşarak yaşanabilir.

  İspanyolca; Birleşmiş Milletler, Avrupa Birliği, Amerikan Devletleri Örgütü, İbero-Amerikan Devletleri Örgütü, Afrika Birliği, UNASUR, Antraktika Anlaşması Sekreterliği, Latin Birliği, Karayip Ortak Pazarı ve NAFTA gibi uluslararası ve bölgelerarası organizasyonlarda resmi dil olarak kullanılmaktadır.

  vikipedi 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 4. Misafir Üye

  İspanyolca en çok merak edilen bir tanesidir. Bunun sebebi İspanyolların , Türklere çok benzemesi sıcak kanlı bir millet olması bunla beraber sıcak bir ülke olması ve geleneklerimizin benzerlikleridir. Türkiye de günümüzde bir çok ispanyolca kursu na başvuran birey vardır. Fakat ya fiyatları pahalı veya eğitimlerden memnun kalmamışladır. 25 Yıllık tecrübe ile sdm dil okulu bu konuda birebir eğitim vererek büyük bir hizmete imza atmıştır. Bende ilk bakışta pek inanmamıştım ama sayfalarına gidip www.sdm.com.tr/ispanyolca-kursu inceledikten sonra fikrim değişti. Sizlerinde sayfalarına girip seviyenizi ölçmenizi ve buna göre karar verirken çok etkili olduğunu belirtmek isterim.


 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş