Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

müze çeşitlerinin isim leri nedir ? Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Mantar Çeşitlerinin İsimleri Müze Nedir, müze türleri nelerdir sos çeşitlerinin tarifi yapımı Müze Nedir
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 13      

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  Müze Çeşitlerinin İsimleri

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Müze Çeşitlerinin İsimleri

  Müze Türleri Nelerdir.

  Arkeoloji Müzesi Nedir : Arkeologların yaptıkları kazılar sonucunda bulunan eserlerin sergilenmiş olduğu müzeye verilen isimdir.

  Etnografya Müzesi Nedir: Eski uygarlıklara ait olan elbise, giysi, kıyafet, gelenek, görenek ve hayatla alakalı eserlerin bulunduğu ve sergilendiği müzelerdir.

  Tarih Müzesi Nedir : Ülkenin, toplumun yada kişinin tarihsel gelişimi bakımından düzenli bbir şekilde inceleyen ve açıklayan müzelerdir. Tarih müzesinde görsel ve yazılı belgeler toplanır ve ziyaretçiler ile araştırmacıların önüne sunar.

  Güzel Sanatlar Müzesi Nedir : Müzik, heykel ve resim gibi güzel sanatlara ailt olan dalların ve eserlerin sergilendiği müzelere verilen isimdir.

  Açık Hava Müzesi nedir: Tiyatro ve arena gibi kapalı yerlerde sergilenecek olan yapıtların sergilenmiş olduğu yerlerdir.

  Bilim Müzesi Nedir: Bilim ve teknolojilerin tarihinin sergilenmiş olduğu müzelerdir.

  Askeri Müze Nedir: Değişik tarihlere ait olan askeri silahların ve malzemelerin sergilenmiş olduğu müzelerdir. 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş