Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Fotoğrafçılık Program ı – Meslek Tanıtımları Fotoğrafçılık Program ının Amacı : Fotoğraf tekniği ve fotoğraf sanatı alanında çalışacak teknik elemanları yetiştirmektir. Fotoğrafçılık Program ında Okutulan

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Fotoğrafçılık Programı – Meslek Tanıtımları

  Sponsorlu Bağlantılar
  Fotoğrafçılık Programı – Meslek Tanıtımları

  Fotoğrafçılık Programının Amacı : Fotoğraf tekniği ve fotoğraf sanatı alanında çalışacak teknik elemanları yetiştirmektir.

  Fotoğrafçılık Programında Okutulan Belli Başlı Dersler : Fotoğraf programında fizik kimya ve genel kültür derslerinden başka fotoğraf teknikleri konusunda teorik dersler okutulmakta ve uygulama yaptırılmaktadır.

  Fotoğrafçılık için Gereken Nitelikler : Fotoğraf programında okumak isteyenlerin renkleri ve şekilleri algılama yeteneklerinin yüksek olması ve estetik görüş sahibi olmaları beklenir.
  [m]
  Fotoğrafçılık Mezunlarının Kazandıkları Unvan ve Yaptıkları İşler : Fotoğraf programını bitirenlere “Fotoğraf Teknikeri” unvanı verilir. Fotoğraf teknikeri fotoğrafı çekilecek cismin ışık durumuna göre, konumunu belirler; çekilen fotoğrafı kimyasal maddelerle banyo eder; fotoğrafı karta basar, üzerinde gerekli düzeltmeleri yapar.

  Fotoğraf Teknikerlerinin Çalışma Alanları : Fotoğraf teknikerleri matbaalarda, basında, grafik ve reklam şirketlerinde özel ve resmi televizyon kuruluşlarında görev alabilirler, isterlerse özel işyeri açabilirler.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Adalet Programı – Meslek Tanıtımları
 3. Odiyometri Programı – Meslek Tanıtımları
 4. Fermantasyon Programı – Meslek Tanıtımları
 5. Maden Programı – Meslek Tanıtımları
 6. Ulaştırma Programı – Meslek Tanıtımları
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş