Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Ambülans ve Acil Bakım Teknisyenliği Program ı – Meslek Tanıtımları Ambulans Ve Acil Bakım Teknisyenliği Amacı , acil bakımı hastane dışında , profesyonel düzeyde verebilecek

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Ambülans ve Acil Bakım Teknisyenliği Programı – Meslek Tanıtımları

  Sponsorlu Bağlantılar




  Ambülans ve Acil Bakım Teknisyenliği Programı – Meslek Tanıtımları

  Ambulans Ve Acil Bakım Teknisyenliği Amacı, acil bakımı hastane dışında, profesyonel düzeyde verebilecek elemanları yetiştirmektedir. Acil bakım ve ambulans teknikerleri ambulans servislerinde görev alabilirler.

  Ambulans Ve Acil Bakım Teknisyenliği Programının Amacı : Ambulans ve acil bakım programının amacı, acil bakımı hastane dışında, profesyonel düzeyde verebilecek elemanları yetiştirmektir.

  Ambulans Ve Acil Bakım Teknisyenliği Programında Okutulan Belli Başlı Dersler : Ambulans ve acil bakım programında davranış bilimleri, anatomi, fizyoloji, ambulans servisi, acil yardım ve kurtarma çalışmaları, beden eğitimi ve vücut geliştirme dersleri okutulmakta ve 6 hafta süreli staj yaptırılmaktadır.

  [g]

  Ambulans Ve Acil Bakım Teknisyenliği için Gereken Nitelikler : Ambulans ve acil bakım programında okumak isteyen kimselerin, insanların duygularını anlayabilen ve onlara yardım etmeye istekli, dikkatli, sorumlu ve acil durumlarda soğukkanlı kimseler olmaları gerekir.

  Ambulans Ve Acil Bakım Teknisyenliği Mezunlarının Kazandıkları Ünvan ve Yaptıkları İşler : Acil bakım ve ambulans programını bitirenler “Tekniker” ünvanı almaya hak kazanırlar. Acil bakım ve ambulans teknikeri acil bakıma ihtiyacı olan kimselerin hastane dışında bakımı ve gerektiğinde bir tedavi kurumuna ambulansla taşınmaları sırasında bakımlarını yapar. Bu elemanlar tıbbi bakımın yanı sıra araç sürücülüğünden de sorumlu olabilirler.

  Ambulans Ve Acil Bakım Teknisyenlerinin Çalışma Alanları : Acil bakım ve ambulans teknikerle ambulans servislerinde çalışabilirler.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Arşivcilik Programı – Meslek Tanıtımları
 3. Fermantasyon Programı – Meslek Tanıtımları
 4. Uçak Gövde Bakım Programı – Meslek Tanıtımları
 5. Optisyenlik Programı – Meslek Tanıtımları
 6. Ulaştırma Programı – Meslek Tanıtımları
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş