Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

benm kız arkadaş ım oğlak burcu 2 senelik bir birlikteliğimiz var ama şu son bi kaç aydır sıkıldınğını ve ayrılmak istediğini söyliyor. şüphesiz bunun nedeni

 1. Misafir
  Sponsorlu Bağlantılar


  oğlak burcu kadınının kalbi nasıl kazanılır

  Sponsorlu Bağlantılar
  benm kız arkadaşım oğlak burcu 2 senelik bir birlikteliğimiz var ama şu son bi kaç aydır sıkıldınğını ve ayrılmak istediğini söyliyor. şüphesiz bunun nedeni ondan sorumlulklar beklemem onun üzerine gelmemdi ama şuan pişmanım onun kalbini yeniden kazanmak için neler yapabilrim yardım edin lütfen


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. OĞLAK Rüyada Oğlak Görmek
 3. Burcu Çağrı - Burcu Çağrı Kimdir - Burcu Çağrı'nın Hayatı
 4. Nasıl Piyango Kazanılır
 5. Özgüven Nasıl Kazanılır?
 6. Özgüven nasıl kazanılır
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar
  oğlak burcu kadınının özelliklerini bilerek onun kalbini kazanabilirsiniz:

  Oğlak kadınlarının çoğunun cildi hassas olduğundan fazla makyaj yapmazlar. Zaten pek çoğunun makyaja alerjisi vardır. Ancak doğa onları makyaja gerek kalmayacak kadar tabii güzellikle donatmıştır. Onlar bu güzelliği, başka kadınların yanaklarındaki güller solduktan sonraki yıllara kadar koruyacaklardır.

  Tipik bir oğlak kızı diye bir şey yoktur. O bir müze müdürü de olabilir, eğlence için tel takıp dans eden bir dansöz de olabilir. Ama ne yaparsa yapsın, ne giyerse giysin, Satürn onun bütün hareketlerine ve gizli amaçlarına hükmedecektir.

  Hangi kişiliğine bürünürse bürünsün, o kadınca hilelerinin veya pratik makul davranışlarının altında hep aynı amaç vardır. Önemli bir kişi olacak, koltuklarını kabartacak ve çocuklarına iyi bir baba olacak erkeği elde etme yolundaki çelik gibi bir azim.

  Öyle çok Oğlak kızları meslek sahibidir ki, sanki aşk ve evlilik onların ikinci tercihiymiş gibi görünebilir size. Aşk konusunda haklı olabilirsiniz. Evlilik konusunda, hayır. Anlamanız gereken şey şudur ki, Oğlağın amaçları güven, otorite, saygı ve mevkidir. Öyle ya da böyle Oğlak kadını üne kavuşacaktır. Bazıları bunu kitap yazarak, konferans vererek, resim yaparak veya müzik besteleyerek sağlayabilir. Her iki cinsten oğlakların içinde şaşılacak kadar çok olağanüstü sanat yeteneğine sahip olanlar vardır. . Belki bu içlerindeki denge ve uyum duygusundan neyin hoşa gideceğini, neyin doğru, neyin yanlış olduğunu bilmelerinden kaynaklanmaktadır.

  Evliliği için asla mesleğinden fedakarlık yapmayacağı gibi bir düşünceye kapılarak sakın yanılgıya düşmeyin. Bu kıza bir sosyal lider ve aynı zamanda iyi idare edilen bir evin hanımı olmak için yarı yarıya şans tanıyın, işine duyduğu ilgiyi ne çabuk kaybedeceğini göreceksiniz. Eğer başarı dağına tırmanmanıza yardım etmek için çalışması gerekiyorsa, hiç üşenmeden memnuniyetle işine devam edecektir. Bunun dışında kendisine evde iyi bir mevki verilmişse ve yeterli mali güvenliği varsa, sizin eşiniz olarak elde ettiği mevki onu daha çok mutlu edecektir. Bu kadının en tipik ve hoş taraflarından biri de, yaratılıştan sahip olduğu doğal terbiye ve davranışlarındaki zarafettir.

  Romantik durumlarda rahat olmakta güçlük çeker. Soğuk Oğlak yüzeyinin altında çok kimsenin kuşku duyamayacağı kadar çok fiziksel arzu vardır ve bu arzu hiçbir zaman öyle gelişi güzel tatmin edilemez. Gelecek hala güven altına alınmadan, sallantıda kaldıkça, nefes kesici kucaklaşmalar ve ateşli öpüşmelerle zaman harcamak kesinlikle onun hobisi değildir. Öte yandan, eğer sizin uygun kişi olduğunuza bir kere karar verdiyse ve mali durum güvenli, sizin yükselme hırsınız da yeterliyse, Oğlak kızı aşk gemisinin onları nereye götürdüğünü ve güvenli sularda seyrettiğini bilmek ister. Ondaki sahiden faydalı olan ve çirkin şeyleri bile güzel gösteren dünyevi bir çeşit güzelliktir. 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş