Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

kova erkegi ile balik ka din i arasindaki ask uyumu..?? Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Uzmanından Balık Pişirme Önerileri! Balık Nasıl Pişirilir? İpuçları ve Tavsiyeler

 1. Misafir
  Sponsorlu Bağlantılar


  Ben Kova Sevgilim Balık

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar

  Birbirini izleyen burçlar birbirinden çok farklı olur ve sonradan gelen öncekinin eksiklerini tamamlar. Balık sizden sonra gelen ve eksiklerinizi tamamlayan bir burçtur. Balık burcunun sizden çok farklı olması sizi çekmiş olabilir. İlişkinin nasıl olacağı sizin elinizdedir.
  Balık insanının yakınlığı ve etrafındakilere sevecen davranışları sizi cezbetmiş olmalı. İkinizde zor durumda olanlara karşı duyarlısınız ama bunu farklı şekilde ifade edersiniz. Balık içe dönüktür ve başkalarına bire bir yardım eder. Siz ise onun gibi mesela yaşlı bir kişinin alışverişini yapmazsınız ama yaşlılara yardımcı olmak için organizasyon kurabilirsiniz. Farklı yaklaşımlarınıza rağmen aynı derece duyarlısınızdır.
  Duygu yoğunluklarınızda ki farklılıklar yüzünden çalkantılı zamanlar geçirebilirsiniz. Balık insanı ilişkisine her şeyini verir ama karşılığında siz meşgul olduğunuz için onu ihmal ederseniz, çok mutsuz olacaktır.
  Seks Balık burcu için önemlidir, bu onun için iki ruhun kutsal buluşmasıdır. Sizin yaklaşımınız daha farklıdır. Sizin için seks o kadar manevi değil ama daha çok eğlenceli bir şeydir. Balık için sizin ilginiz, övgünüz, güveniniz ve onunla gurur duymanız seks kadar önemlidir. Balık insanı bunları hissedemiyorsa aranızda seks ilişkisi başlamayacaktır. Onu yanıltabileceğinizi düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Balık beden dilini okumakta ustadır ve sezgileri çok gelişmiştir.
  Balık burcuna ihtiyacı olan duyguları veremeyecekseniz bu ilişki fazla sürmeyecektir. Onun için herkes her zaman sevgilisinden tutkulu duygular beklemelidir. Bu sizin kişiliğinize bağlı olarak harika ya da berbat bir özellik olabilir.
  Diyelim ki siz ona isteğinden fazlasını vermeye hazırsınız. Balık insanı o zaman sizi her konuda cesaretlendirecek, ilgili, sadık bir sevgili olacaktır. Balık burcunun sizin düşüncelerinizi okuması karşısında hayrete düşebilirsiniz, çoğu Balık insanının doğuştan telepati duygusu gelişmiştir. Arkalarında Balık burcu sevgilileri olan şanslı kişiler başarı ve şöhretin en tepelerine tırmanabilirler, size bir kez inandıktan sonra sizin için yapamayacağı fedakarlık yoktur.
  İyi niyetli Balık kullanıldığının farkına varsa bile bir süre daha kalır ve vericiliğine devam eder. Sonra ani bir dürtü ile hiç uyarmadan dönmemek üzere gidecektir. Bu ani hareketi ile Kova sevgilisini şok edebilir. Sürprizlere alışkın olan Kova, Balık\'tan hiç bir uyarıcı sinyal almadığı için gafil avlanacaktır. Balık burcu yüzleşmeyi sevmez ve kavga etmek yerine terk eder. Bu durumun farkında olun ve geç olmadan iletişim kabiliyetinizi kullanarak onunla yüzleşin.
  Nazik ve kibar olmayı unutmayın hepsinden önemlisi ona sıcak davranın. Kova burcunun doğal soğukluğu onu incitebilir. Bu ilişkide kazanmakta kaybetmek de size bağlıdır. 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş