Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

ben lise mezunuyum ve 4 yıldır özel bir okulda memurum. iş arıyorum yardımcı olur musunuz? Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Ankara'da Lise Seçimi 19 Mayıs

 1. Misafir
  Sponsorlu Bağlantılar


  Lise Mezunlarına İş İmkanı

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar


  Milli Eğitim Bakanlığı, 15 bin kadına istihdam kapısı açacak olan \"yardımcı ablalık\" sertifika programını hayata geçiriyor. 2009, 2018 ve 2018 yıllarında kademeli olarak 15 bin lise mezunu kadına \"yardımcı ablalık\" eğitimi verilecek.
  Okul öncesi eğitim çağındaki çocukların okullaşma oranını yüzde 35\'e yükselten ve bunu yüzde 50\'ye yükseltme çalışmalarına hız veren Bakanlık, personel ihtiyacını da sertifikalı \"yardımcı ablalar\" ile kapatacak. 30 milyon YTL\'lik projeyi AB finanse ediyor. Proje çerçevesinde ilk kursiyerler 2009 yılı Nisan ayında eğitime alınacak.
  Projeyle lise mezunu olan kadınlar, MEB\'in vereceği teorik ve pratik eğitimin ardından sertifika almaya hak kazanacak. \"Yardımcı abla\" sertifikası alan 15 bin kadın devlette de iş imkânı bulabilecek. Bakanlığın yaklaşık 2 bin 500 kadını istihdam etmesi planlanıyor. Eğitim alan diğer \"yardımcı ablalar\" ise özel kreşler ve ana okullarında iş imkânı bulacak.
  Akşam
 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş