Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

istanbulun fethi kutlamaları yapıldığında okullar tatil mi yoksa eğitime devam ediliyor mu Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın istanbulun fethi alakalı maket çalışmaları, İstanbulun Fethi maket
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 4      

 1. Misafir
  Sponsorlu Bağlantılar


  istanbulun fethi okullar tatil mi

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar

  Meb bu konuda herhangi bir açıklama yapmadı.Bu konuda herhangi bir gelişme olursa sitemizde duyurulacaktır. 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 4. İstanbul'un fethi tatil olsun teklifi

  CHP İstanbul Milletvekili Faik Tunay, İstanbul'un Fethi'nin yıl dönümü 29 Mayıs'ın resmi tatil olarak kutlanması için kanun teklifi verdi.

  TBMM

  TBMM Başkanlığı'na sunulan, Ulusal Bayram ve Genel Tatiller Hakkında Kanunda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin gerekçesinde, ''29 Mayıs 1453 tarihinde gerçekleşen İstanbul'un Fethi'nin, Türk-İslam ve dünya medeniyet tarihinde oluşturduğu sonuçları itibariyle son derece önemli bir gün olması nedeniyle her 29 Mayıs'ın resmi tatil olarak kutlanması, böylece milli tarih zenginliğimizin gençliğe, gelecek nesillere doğru bir şekilde aktarılması amaçlanmıştır'' denildi.
  Gerekçede, İstanbul'un fethinin hak ettiği şekilde anlaşılamadığı ve kutlanamadığı belirtilerek, ''Kutlamalar çoğunlukla İstanbul'la sınırlı kalmaktadır. Yetişen yeni nesiller, fethin tarihimiz açısından önemini kavrayamamış, dolayısıyla geçmişle gelecek arasında doğru bir bağ kurulamamıştır'' ifadelerine yer verildi.

  Kaynak: aa.com.tr

  Anadolu Ajansı 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş