Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

işkur 27 bin iş kredisi hibe ediyormuş işkur hibe kredi 27 bin hakkında bilgi isitiyorum Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın işkur kosgeb hibe işkur kredi

 1. Misafir
  Sponsorlu Bağlantılar


  işkur hibe kredi 27 bin hakkında bilgi

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar

  Artık kendi işimi kurmak istiyorum, planım, projem hazır ama sermayem yok diyorsanız. İşte size bir fırsat. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) ve Türkiye İş ve İşçi Bulma Kurumu (İŞKUR) iş kurmak istiyorum diyenlere 27 bin lira hibe verecek.
  Proje Destek Programı kapsamında, iş kurmak isteyen girişimcilere 27 bin lira hibe verilecek. Girişimciler, işlerini kurduktan sonra 1 yıl sonra, 2 yılı ödemesiz olmak üzere 36 ay vade ile faizsiz 70 bin lira kredi de kullanabilecek.
  15 Haziran tarih ve 27612 sayılı Resmi Gazete\'de yayımlanarak yürürlüğe giren KOSGEB Destek Programları Yönetmeliği\'ne dayanılarak hazırlanan programın amacı, ekonomik kalkınma ve istihdam sorunlarının çözümünün temel faktörü olan girişimciliğin desteklenmesi, yaygınlaştırılması ve başarılı işletmelerin kurulmasını sağlamak.
  Küçük ve orta ölçekli işletmelere, girişimcilere ve işletici kuruluşlara yönelik olarak KOSGEB tarafından uygulanacak Girişimcilik Destek Programına ilişkin esasları kapsayan program, Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi, Yeni Girişimci Desteği ve İŞGEM Desteği olmak üzere üç alt programdan oluşuyor.
  HANGİ İŞ KOLLARI KAPSAMA DAHİL?
  İŞKUR Ankara İl Müdürü Talip Altuğ, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, İŞKUR\'un, Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezleri (ABİGEM) ve PMC oluşum aracılığıyla girişimci olmak için başvuranlar arasında yapılacak sınav sonrasında girişimcilik kursuna katılmaya hak kazananlara, 15 gün süren 72 saatlik girişimcilik eğitimi verildiğini söyledi.
  Belgelerini alan girişimciler, hazırladıkları proje dosyasını KOSGEB\'e sunacaklar. Projesi kabul edilen girişimciye işletme kuruluş desteği için 5 bin, kuruluş dönemi makine, teçhizat ve ofis donanım desteği için 10 bin, işletme giderleri desteği için de 12 bin lira verilecek. Bu 12 bin lira girişimcinin ayakta kalması için yıl içinde parça parça ödenecek.
  27 BİN LİRA GERİ ÖDENMEYECEK
  Girişimcilere verilecek 27 bin liranın tamamı hibe olarak ödenecek yani geri istenmeyecek. İşini oturtan girişimcilere 1 yıl sonra eğer isterlerse faizsiz 70 bin liralık kredi de kullanabilecekler. Girişimciler 70 bin liralık krediyi 2 yıl sonra 36 ay vade ile ödemeye başlayacak.
  27 bin lirası hibe, 70 bin lirası ise faizsiz geri ödemeli kredi için ilkokul mezunu ve 18 yaşını doldurmuş herkesin kendilerine başvurabileceğini belirten Altuğ, projenin, üniversite mezunları ve ev hanımları için çok önemli bir fırsat olduğuna dikkati çekti. 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 4. alp

  İşkur ve Kosgeb tarafından verilen 27 bin tl 2018 itibariyle 30 bin tl olmuştur

  Hibe krediler konusunda güncel açıklamaların olduğu guncelhibekredinasilalinir.com sitesini ziyaret edip son gelişmeleri takip edebilirsiniz.


 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş