Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

özet ve kitabın hakkında bilgi verirmisiniz Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Çocuk Kalbi kitabı hakkında bilgi Arızalı İnsanları Okuma Kitabı Nedir Arızalı İnsanları Okuma Kitabı
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 5      

 1. Misafir
  Sponsorlu Bağlantılar


  kim takar salatalık kıral Kitabı hakkında bilgi

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar

  Kim Takar Salatalık Kral
  Kim Takar Salatalık Kral, Christine Nöstlinger\'in yazdığı bir kitaptır.
  Kitabın konusu:
  Salti ailesi sıradan bir ailedir. Anne, baba ve bir çocuktan oluşan bu ailenin hiçbir olağanüstü yanı yoktur. Ne var ki, bir gün mutfaklarından gelen bir ses, yaşamlarını değiştirir. Bu sesi çıkaran salatalığa benzeyen bir canlıdır; üstelik kral olduğunu söyler ve kendisine \"majesteleri\" diye seslenilmesini ister. Salatalık Kral\'ın yaşamlarına girmesiyle Hogelmann ailesinde bazı şeyler değişmeye başlar. Aile, evlerinin kilerlerinde kendilerine Kumi-Ori diyen sebze benzeri canlılar olduğunu öğrenir. Salatalık Kral\'sa, onların sürgüne yolladıkları krallarıdır.
  Salatalık Kral\'ın, Salti ailesinin evinde yaşamaya başladığı sürgün yaşamı, ev halkını, özellikle de ailenin ortanca çocuğu Wolfgang\'ı rahatsız etmeye başlar. Salatalık Kral, aile üyelerini gizli gizli izlemekte ve yalanlar söylemektedir. Okulda matematikle, evdeyse Salatalık Kral\'la uğraşan Wolfgang, sonunda ablasının yardımıyla başarıya ulaşır.
 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş