Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Göbek Pamuğu nedir Göbek Pamuğu nasıl oluşur Doktor Steinhauser kendi göbek deliğinden 503 pamukçuk parçasını labaratuvar koşulları altında inceledi ve küçük tüy yumağının aslında sadece

 1. Misafir
  Sponsorlu Bağlantılar


  Göbek Pamuğu Neden Oluşur

  Sponsorlu Bağlantılar
  Göbek Pamuğu nedir
  Göbek Pamuğu nasıl oluşur

  Doktor Steinhauser kendi göbek deliğinden 503 pamukçuk parçasını labaratuvar koşulları altında inceledi ve küçük tüy yumağının aslında sadece giysilerin pamuklarından oluşmadıklarını buldu. Tıbbi Hipotezler (Medical Hypothese) dergisinde yayınladığı yazısında küçük parçaların ilk önce kılda oluştuğundan ve günün sonunda da göbek deliğinde kendine yer bulduğundan bahsetti.
  Tüylerin pullu yapısı t-shirt kumaşının küçük liflerinin aşınmasını arttırıyor ve göbekte oluşmasına köprü oluşturuyor. "Kılın boyutları bir nevi kanca görevi görüyor. Karın bölgesindeki tüyler genelde göbek deliğinin etrafında eş merkezli olarak büyüyor." Doktora göre karın bölgesindeki tüyleri almak, kıllar tekrar büyüyene kadar göbek deliğinde oluşan tüy sorununu ortadan kaldırıyor.
  Göbek deliğindeki piercing ya da benzeri birşey yaptırılması ise göbek deliği pamukçuklarının henüz oluşmadan yok olmasını sağlıyor.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Kuru deri neden oluşur, cilt sorunları, deride pullanma neden olur, deride su kaybı neden
 3. Ağırlık neden oluşur
 4. Yünü, pamuğu yay veya tokmak gibi bir araçla kabartma, ditme işini yapan kimse?
 5. Erezyon nedenleri, Erozyonun oluşma aşamaları, erozyon nasıl oluşur, erozyona neden olan f
 6. Göbek Eritme Hareketleri Resimli, Göbek ve Karın Eritme Hareketleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google

 8. Misafir Üye

  Sponsorlu Bağlantılar
  Göbek pamuğunun tabiatının ne olduğu düşünüldüğünden daha fazla insanı ilgilendiriyor. Umarız ki doktorlara yardımcı olabilecek bir belirtiyle erişmişizdir. Artık doktorlar, göbek deliklerinde fazla tüy biriken kişilerin meselelerini daha kolay çözebilirler. 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş