Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

silah ruhsatını nereden alırız Silah ruhsatını hangi kurum verir Silah ruhsatı almasına engel hali bulunmayan , yirmi bir yaşını doldurmuş her Türk vatandaşı bulundurmak amacıyla

 1. Misafir

  Silah Ruhsatı Nerden Alınır

  silah ruhsatını nereden alırız
  Silah ruhsatını hangi kurum verir

  Silah ruhsatı almasına engel hali bulunmayan, yirmi bir yaşını doldurmuş her Türk vatandaşı bulundurmak amacıyla silah satın alabilir. Bulundurmak amacıyla silah ruhsatı almak isteyenler, (EK-l) deki Silah Ruhsatı İstek Formu ile ikamet ettikleri il valiliğine müracaat ederler.
  Bulundurma ruhsatı, meskende veya işyerinde olmak üzere iki şekilde düzenlenebilir.
  Bulundurma ruhsatlı silahların atış poligonu da dahil, zorunlu hallerde bir yerden başka bir yere nakli, mahallin en büyük mülki amirinin vereceği Silah Nakil Belgesi ile mümkündür. Bu belgede belirtilen gün ve güzergah dışında silah, mesken veya işyeri dışına çıkarılamaz. Taşıt araçları işyeri veya mesken sayılmaz.
  Bulundurma ruhsatlı silaha sahip kişiler, mesken veya işyerlerini daimi olarak değiştirmeleri halinde yeni adreslerini ruhsatı veren mülki amirliğe bildirerek silah nakil belgesi almak ve yeni adreslerinin kayıtlara geçirilmesini ve ruhsatına işlenmesini sağlamak zorundadırlar.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Agi Formu Nerden Alınır
 3. wolfteamda nasıl silah alınır
 4. İstanbulda Abiye Nerden Alınır
 5. wolfteamda silah sol ele nasıl alınır
 6. Ses geçirmeyen boya nerden alınır
 7. Paylaş Facebook Twitter Google

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş