Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Yazın Neden Balık Ölümleri Yaşanıyor Yaz Aylarında Balık Ölümleri Neden Yaşanıyor Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Karayollarında Sis Tehlikesinin Yaz Aylarında Olmayıp Kış Aylarında Rüzgar

 1. Misafir
  Sponsorlu Bağlantılar


  Yaz Aylarında Neden Balık Ölümleri Yaşanıyor

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar

  Küresel hakim güçler dünyayı tarihinin en büyük felaketlerine sürüklüyor. Dünyada sürekli kimilerine göre beklenmedik ama hiçde yadırganmayacak felaketler yaşanıyor. Fakat kimse faillerle ilgilenmiyor.
  Tarihinin en büyük felaketini yaz aylarında yaşayan Amerika Birleşik Devletleri’nin Louisiana eyaleti yeni bir çevre felaketiyle karşı karşıya...
  Louisiana kıyılarında toplu balık ölümleri yaşanıyor. Missisipi Nehri’nin batı kesiminde yüzbinlerce balık ölüsü kıyıya vurdu.
  Plaquemines Parish Başkanı Billy Nungesser ’’Bu çok büyük çaplı bir balık ölümü... Ölen balıklar arasında birçok balık türü bulunuyor. Ne olduğunu anlamaya çalışıyoruz. Bu ölümlere neyin yolaçtığını belirlemeye çalışıyoruz\" diyor.
  Uzmanlar da, ölümlerin, suyun çekilmesi sırasında balıkların körfeze ulaşamamasından ve suda çözünmüş oksijeni alamamasından kaynaklanabileceğini iddia ediyor.
  Ölümlerin petrol sızıntısıyla ilgili olup olmadığı önemli bir muamma.
  Bu sorunun yanıtı, iki federal birimin yapacağı araştırmadan sonra netlik kazanacak.
  alıntı 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş