Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

basketbolun ısınma hareketlerini resimsiz olarak yazarmısınız Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Basketbolda steps ne demektir? Kita OluŞumu Hareketleri, Epirojenez hareketler, Kıta oluşum hareketleri nelerdir, Epiroj
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 4      

 1. Misafir
  Sponsorlu Bağlantılar


  Basketbolda Isınma Hareketleri

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Basketbolun ısınma hareketleri şöyledir Topla yapılan sporlarda dikkat edilmesi gereken noktalar..

  Kollarımızı açıp ortalama 45 saniye öne doğru oval bir şekilde hareket ettirelim, ve sonrasında arkaya doğru aynı oval şekilde 45 saniye hareket ettirelim.

  Ellerimizi Bacaklarımıza yapıştırıp sonrasında sollarımızı paralel şekilde açıp başımızın üstünde birleştiriyoruz. 3 aşamadan oluşan bu hareketi yaklaşık 30 – 40 saniyede yapsak yeterli olur.

  Ellerimizi belimize koyarak 30 saniye oval bi şekilde öne doğru hareket ettirelim, ve sonrasında tekrar 30 saniye arkaya doğru oval bir şekilde hareket ettirelim.

  Resimdede gördüğünüz gibi tek bacağımızı arkaya doğru kaldırıp tek elimizle tutup diğer elimizide uzatıyoruz. Bu hareketi 15 er saniye her iki bacağımıza uygulamamız yeterli.

  Ellerimizi başımızın üstünde birleştirip dik durup sağa doğru 20 saniye yavaş bir şekilde hareket ettiriyoruz, aynı şekilde sola doğruda 20 saniye hareket ettiriyoruz.Başlıca temel hareketler bunlardı. 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş