Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

internetten lise okul kaydı nasıl yapılır öğrenmek istiyorum Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın İnternetten Lise Kaydı Nasıl Yapılır internetten okul kaydı yap internetten okul kaydı
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 14      

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  internetten lise okul kaydı nasıl yapılır

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  İnternetten okul kaydı nasıl yapılır? E-okuldan okula kayıt yaptırma.

  Son yıllarda teknolojinin gelişmesi ve milli eğitim sisteminde yapılan reformlar sayesinde okul kayıtları artık internet üzerinden otomatik olarak gerçekleştirilmektedir. Hem de eski sistemdeki gibi kayıt sırasında para alma uygulaması bu sayede son bulmuştur.
  İnternet üzerinden okul kaydı yapmanız için milli eğitim bakanlığı e-okul sistemine giriş yapmanız gerekiyor. Sisteme giriş yaptıktan sonra T.C. numara ve Okul noyu girerek sisteme giriş yapınız. Kayıt işlemini video olarak bir arkadaşımız videolu anlatım yapmış Videoyu izleyerek tam olarak kayıt işlemlerinin nasıl gerçekleştiğini anlayabilirsiniz.

 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 4. resy

  Benim çocuğum 2018~2018 öğretim yılında 10.sınıfta idi. Bu dönem, 10.sınıftan 6 dersi zayıftı, fakat ortalama yükseltme sınavlarında 2'sini verdi. 10. sınıftan sorumlu olduğu derslerinden geriye kaldı 4 sorumlu ders. 2018~2018 ağırlıklı ortalaması 46,5. Yıl Sonu Başarı Notu 2,24. Eğer Yıl sonu başarı notu 2,5 olsa idi ve toplamda sorumlu olduğu ders sayısı 5 olsa idi, bir üst sınıfa yani 11. sınıfa geçecekti. 9 sınıfından gelen 3 sorumlu dersi olduğundan toplamda 5'ten fazla sorumlu dersi olduğu için bu sene sınıfta kaldı. Sene içerisinde bir önceki sınıfının sınavlarına da girmemişti, neden? Çünkü zannediyordu ki 9. sınıftan gelen 3 sorumlu dersi, nasıl olsa lisenin sonuna kadar verebilirdi. Ne kadar yanılmış ve yanılmışız. Örnek olması için Kıymetli Velilerin bilgilerine arz ederim.


 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş