Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

liseye kayıt yapmak istiyorum , nasıl yapabilirim ? Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Freddie Mercury ile ortak kayıt yapmak için biraraya gelen michel jackson hangi
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 2      

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  Liseye kayıt yapmak istiyorum

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Liselere Kayıtlar Başlıyor 13 Ağustos

  Lise Kayıtları Bugün Başlıyor 13 Ağustos 2018

  Sınavsız öğrenci alan ortaöğretim kurumlarının 9. sınıflarına yeni öğrenci kayıtları bugün başlıyor.Okulların komisyonlarca belirlenen kontenjanlarına e-okul sistemi üzerinden ulaşılabilecek. Öğrenci aday kayıtları genel lise ve meslek lisesi müdürlüklerince 13-31 Ağustos tarihleri arasında yapılacak.

  Okul müdürleri kendilerine başvuran öğrencilerin kimlik, adres bilgilerini e-okul sisteminden TC Kimlik Numarası ve ilköğretim öğrenci numarasıyla girerek kontrol edecek.Genel liselere aday kayıtlarında bölge ve ikametgah esas alınacak. Genel liseye kayıt olacak adayın ikameti, Öğrenci Yerleştirme Komisyonlarınca belirlenmiş okulun bölgesi sınırları içerisinde ise kaydı yapılacak.

  Kesin kayıtlar 7-14 Eylül tarihleri arasında


  Meslek liselerine yerleştirmede ilköğretim kurumu son 5 yıllık yılsonu başarı puanlarının ortalaması, eşitlik halinde ise tercih önceliği, yine de eşitlik halinde yaşı küçük olan adaya öncelik verilmek suretiyle yapılacak.Elektronik ortamda yapılacak kayıtlar 31 Ağustos'a kadar alınabilecek.

  Kaynak:trthaber.com 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş