Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

TC. kimlik no ile isim soy isim bulma Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın İsim Gifleri, A dan Z ye Kadar İsimler Gif, Hareketli isim gifleri,
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 215      

 1. Kayitsiz Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  TC. kimlik no ile isim soy isim bulma

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  TC. kimlik no ile isim soy isim bulma
  Linke tıklayın

  BURDAN GIRIS YAP 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 4. emeğine sağlık indirip görecez nasıl bir çalışma olduğunu ama şimdiden sağol


 5. hani ben burda başlığa uygun her hangi bi şey görenedim


 6. T.C. Kimlik Numaranızı öğrenebilmek için "T.C. Kimlik Numarası Öğrenme" yazısına tıkladıktan sonra açılan sayfada sol üst köşede Nüfusa kayıtlı olduğunuz ili seçiniz. İl Seçimini yaptıktan sonra sağ taraftaki bölümde otomatik olarak ilinize bağlı ilçeler çıkacaktır. Bunlar arasından nüfusa kayıtlı olduğunuz ilçeyi seçin.
  Adınızı ve soyadınızı yazdıktan sonra (büyük veya küçük harf farketmez). Resim Doğrulama yazan yerin karşısında resim üzerinde bir takım sayılar göreceksiniz. Bu sayıları Resim Doğrulama kısmına yazın. Resim Doğrulama kısmının alt kısmında sol ve sağda mavi çizgi ile ayrılmış 2 kısım göreceksiniz. 2 kısmıda doldurmanıza gerek yok. Sağ veya sol kısımlardan herhangi birini seçip doldurabilirsiniz. Biz size daha kolay olduğunu düşündüğümüz sağ tarafı öneriyoruz. Sağ tarafta sırayla Baba Adınızı , Anne Adınızı , Doğum Yılınızı (1970 gibi) ve Cinsiyetinizi seçtikten sonra T.C. Kimlik No Sorgula tuşuna basınız.
  Bu işlemleri tamamladıktan sonra formun alt kısmında T.C. Kimlik No Sorgulama Sonuçları: yazısının altında T.C. Kimlik No: yazan yerin karşısında Kalın olarak 12345678900 gibi bir sayı çıkacak. Bu sayı sizin T.C. Kimlik Numaranızdır.
  Çıkan sonucu bilgisayardan çıktısını almak için sayfanın sağ alt köşesinde mavi butonda Yazdır tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

  T.C. Kimlik Numaramı Nasıl Doğrulayabilirim ? - T.C. Kimlik Numarası Doğrulama İşlemi -


  T.C. Kimlik Numaranızı doğrulamak için "T.C. Kimlik Numarası Doğrulama" yazısına tıkladıktan sonra açılan sayfada Resim Doğrulama yazan yerin karşısında resim üzerinde bir takım sayılar göreceksiniz. Bu sayıları Resim Doğrulama kısmına yazın. Resim Doğrulama kısmının alt kısmında T.C. Kimlik Numarası kısmına T.C. Kimlik Numaranızı yazınız ve T.C. Kimlik No Doğrulama tuşuna basınız.
  T.C. Kimlik No Doğrulama Sonuçları: yazısının altında isim , soyad ve doğum tarihi bilgileriniz çıkacaktır.

  Yabancı Kimlik Numaramı Nasıl Öğrenebilirim ? - Yabancı Kimlik No Sorgulama Bilgileri -


  Yabancı Kimlik Numaranızı öğrenebilmek için "Yabancı Kimlik Numarası Öğrenme" yazısına tıkladıktan sonra açılan sayfanın en üst kısmında Resim Doğrulama yazan yerin karşısında resim üzerinde bir takım sayılar göreceksiniz. Bu sayıları Resim Doğrulama kısmına yazın. Resim Doğrulama kısmının alt kısmında sol ve sağda mavi çizgi ile ayrılmış 2 kısım göreceksiniz. 2 kısmıda doldurmanıza gerek yok. Sağ veya sol kısımlardan herhangi birini seçip doldurabilirsiniz. Biz size daha kolay olduğunu düşündüğümüz sol tarafı öneriyoruz. Sol tarafta Doğum Yılınızı ve İkamet Tezkere No girdikten sonra Yabancı Kimlik No Sorgula tuşuna basınız.
  Bu işlemleri tamamladıktan sonra formun alt kısmında Yabancı Kimlik No Sorgulama Sonuçları: yazısının altında Yabancı Kimlik No: yazan yerin karşısında Kalın olarak 12345678900 gibi bir sayı çıkacak. Bu sayı sizin Yabancı Kimlik Numaranızdır.
  Çıkan sonucu bilgisayardan

  Yabancı Kimlik Numaramı Nasıl Doğrulayabilirim ? - Yabancı Kimlik Numarası Doğrulama İşlemi -


  Yabancı Kimlik Numaranızı doğrulamak için "Yabancı Kimlik Numarası Doğrulama" yazısına tıkladıktan sonra açılan sayfada Resim Doğrulama yazan yerin karşısında resim üzerinde bir takım sayılar göreceksiniz. Bu sayıları Resim Doğrulama kısmına yazın. Resim Doğrulama kısmının alt kısmında Yabancı Kimlik Numarası kısmına Yabancı Kimlik Numaranızı yazınız ve Yabancı Kimlik No Doğrulama tuşuna basınız.
  Yabancı Kimlik No Doğrulama Sonuçları: yazısının altında isim , soyad ve doğum tarihi bilgileriniz çıkacaktır.


 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş