Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Pomem alımları ne zaman başlayacak Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın thy işçi alımları ne zaman başlıyor Uzman Jandamra Alımları Ne Zaman sözleşmeli er alımları ne

 1. Kayitsiz Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  Pomem alımları ne zaman başlayacak

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  POMEM'e Kayıt İçin Gerekli Belgeler  pomem
  POMEM MÜDÜRLÜĞÜNE KAYIT İÇİN GEREKLİ BELGELER


  1.9.Dönem POMEM Öğrenci kayıtları 16.08.2018 tarihinde yapılacaktır,

  2.Müracaatta bulundukları İl Emniyet Müdürlüklerinden alacakları Müracaat Dosyası (Kapalı Zarf İçerisinde),

  3.Askerliğini yapanlar için Askerlik Terhis Belgesi,

  4.Askerliğini yapmayanlar veya Tecil edenler için (2018 Ağustos ayı içerisinde ilgili Askerlik Şubesi başkanlığından alınmış yeni tarihli Askerlik Durum Belgesi),

  5.Bakaya kalan adaylar kesinleşmiş Mahkeme Kararlarını getirmek zorundadır. Mahkeme Kararı olmayanların ve 2018 Ağustos ayı içerisinde alınmamış Askerlik Durum Belgesi getirmeyenlerin kayıtları yapılmayacaktır.

  6. Taahhütname ve Kefalet Senedi (37.000 TL tutarında,Noter Tastikli ve iki kefil imzalı.)

  7. İl Emniyet Müdürlüklerine Müracattan sonra nüfus bilgilerinde degişiklik olan öğrenci adaylarının (Evlilik,boşanma,soyadı değişikliği...vs.) üzerinde T.C Kimlik numarası yazılı Yeni Nüfus Cüzdanı ve fotokopisiyle ve bunlara bağlı olarak var ise Mahkeme Kararını yanlarında getirmeleri gerekmektedir.

  8. İl Emniyet Müdürlüğüne Müracaatlarından sonra ikematğahında değişiklik olan öğrenci adaylarının,Nüfus Müdürlüklerinden alacakları yeni tarihli yerleşim yeri belgesi (İkametgah) getirmeleri.

  9. İl Emniyet Müdürlüklerine müracaattan sonra evlenen öğrenci adaylarının,Evlenme Cüzdanının aslı ve İlk 3 sayfasının fotokopisi,

  10. Ortaokul ve Lisede,4 yıl okuyanlar veya Hazırlık sınıfı okuyanlar,diplomaları varsa asıllarını fotokopileriyle birlikte getirmeleri,diplomaları yok ise eğitim gördükleri okul müdürlüklerinden 4 yıl veya Hazırlık okuduklarına dair alacakları resmi bir yazı getirmeleri gerekir.

  11. Yüksek Lisans eğitimini bitirenlerin diploma aslı ve fotokopisi

  12. Kan grubunu bilmeyenlerin kan gruplarını öğrenmeliri gerekmektedir.

  ÖNEMLİ NOT:

  1.Öğrencilerin fotoğraf,Kamera çekimi ve ses kaydı yapma özelliği olan cep telefonu vb.cihazlar ile dizüstü bilgisayarlar POMEM Müdürlüğümüze alınmayacaktır. Sadece karşılıklı konuşma yapılabilen cep telefonlarına izin verilecektir.

  2.Kayıt günü POMEM Müdürlüğümüze girişlerde serbest kıyafet geçerlidir.

  3.Adaylar POMEM Müdürlüğümüze gelirken yanlarında şahsi eşyalarını koyacakları Valizle birlikte,Eşofman takımı,spor ayakkabısı,terlik...vs getirmeleri gerekmektedir.


  polislik.net 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş