Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

yurda kayıt ne zaman baslıo ve ne gereklı kayıt ıcın Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın thy işçi alımları ne zaman başlıyor düz liselere kayıtlar ne

 1. Kayitsiz Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  Yurda kayıt ne zaman başlıyor

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  2018 Üniversite Yurt Kayıtları Ne Zaman – Nasıl Yapılacak


  2018-2018 öğretim döneminde ÖSYM YGS LYS yerleştirme sonuçlarına göre ilk kez bir yükseköğretim programına yerleştirilen öğrencilerin yurt, burs, öğrenim ve katkı kredisi başvuruları 16 Ağustos Pazartesi günü başlayacak.

  Yükseköğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü’nden (YURTKUR) yapılan yazılı açıklamada, 2018-2018 öğretim döneminde ÖSYM sonuçlarına göre ilk defa bir yükseköğretim programına yerleştirilen öğrencilerden YURTKUR yurtlarında barınmak, burs, öğrenim, katkı kredisi almak isteyen öğrencilerin başvurularının 16-25 Ağustos 2018 tarihleri arasında yapılacağı bildirildi.

  Buna göre, başvurular YURTKUR’un ”www.kyk.gov.tr” internet adresinden yapılacak.

  Yurt başvuru sonuçları 30 Ağustos 2018 tarihinde açıklanacak. Yurt kayıtları ise 31 Ağustos-17 Eylül 2018 tarihleri arasında alınacak. Yurtlar, 13 Eylül 2018 tarihinde hizmete açılacak.

  AA 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş