Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Dalma erezyon tezgahı nasıl kullanılır? Özellikleri nelerdir? Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Noktalı virgül nerelerde kullanılır nasıl kullanılır neye göre kullanılır Demirin özellikleri nelerdir? Nerelerde
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 2      

 1. Kayitsiz Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  Dalma erezyon tezgahı nasıl kullanılır? Özellikleri nelerdir?

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Özellikle, küçük ve hassas yüzey kalitesine sahip Plastik Kalıplarında, yüzeyin parlatılması çok zor olduğundan, artık dalma erozyon yöntemi kullanılarak yüzey kalitesinin en son şekline tek elektrotla ulaşılmak istenir; çünkü hem karmaşık, hem de çok küçük olan hassas yüzeylere insan faktörüyle ulaşmak zordur. Hatta bazen, çok küçük olan kalıp gözlerinde, yüzeyi parlatmak isterken bozulduğuna çok rastlanmıştır.

  TAYVAN'ın 1 NUMARASI, NEUAR DALMA EROZYON TEZGAHI YAKLAŞIK 5 YILDIR TÜRKİYE'DE...

  Tel Erozyon, Hızlı Delik Delme Erozyonu konularında yaklaşık 4 yıldır sektördeki “Uzman ve Profesyonel Kadrosu”yla EROZYON konusundaki iddiasını devam ettiren Mikron CNC, EDM konusundaki bir eksiğini, yine Taiwan’nın konusunda 1 NUMARA olan NEU-AR DALMA EROZYON Tezgahının Türkiye tek mümessilliğini alarak gidermiştir.

  O yüzden, en az elektrot kullanılarak ve en az elektrot aşınmasıyla en kaliteli yüzeyleri elde etmek, artık NEU-AR Dalma Erozyon Tezgahıyla mümkündür.

  Özellikle, 2. bir elektrot kullanmadan çok keskin köşelere ve uçlara sahip elektrotla sulanmış bir sıcak iş kalıp çeliğine sıfıra yakın elektrot aşınmasıyla ve parlatılmış seviyede yüzey kalitesi, NEU-AR Dalma Erozyon Tezgahının çok önemli özelliklerinden biridir.Kaynakwh: Kaynakwh:

  Aynı zamanda, CNC Dalma Erozyon Tezgahında opsiyon olarak bulunan, C-eksen ve otomatik elektrot değiştirme sistemi sayesinde, sıfır pozisyonlama hatası sayesinde elektrotun istenilen açıda döndürülerek, aynı kalıpta kullanılması sayesinde, daha hassas kalıpların yapılması artık NEU-AR Dalma Erozyon Tezgahı sayesinde mümkündür.

  Piyasada başarıyla kullanılan NEUAR Dalma Erozyon Tezgahı, Z-NC, PNC ve CNC (Elektrot değiştiricili ve C-eksen opsiyonlu) modellerini, erozyon konusunda uzman kadrosuyla Türkiye’deki kalıphanelerin hizmetinde olan Mikron CNC firmasının da desteğiyle görebilirsiniz.
 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 4. Misafir Üye

  sıfırlama işlemi yaparken makina ürüne değince belli bir ses sinyali veriyor peki bu sinyalin artık olmaması hangi sebepten olabilir?


 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş