Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Deprem ışıması nedir Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Deprem nedir nasıl oluşur deprem çeşitleri Deprem sırasında yapılması gerekenler - Deprem anında neler yapılmalı -Deprem Sırasında

 1. Kayitsiz Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  Deprem ışıması nedir

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Elektrik Fırtınası – Deprem Işıması

  Kuranda atmosferde oluşturulan elektik fırtınası ile ilgili yer sallantılarından anlatmıştık . Bununda astroloji de onbirinci ev konumunda olduğunu görmüştük . Onbirinci ev mundane astrolojisinde Elektrik fırtınası, erozyon konumları taşımaktadır . Remil ile Kuranda bu bizlere gösterilen şekilde acaba günü birlik bu gibi durumları görebilmemiz mümkün mü idi? Havadaki elektiriği ve oluşumu ? Bundan oluşan depremleri ?

  Dünyanın her karesi enlem ve boylamlara bölünmüştür . Muhakkak bu geometrik sistemde bu sayılar boş olmamalı idi . Remilin noktalaması ise bildiğiniz üzere , Danyal peygambere sunulan mucizelerden birisidir. Bizler sizlere günler ile ilgili uyum sinastri remil sistemi sunmuştuk .

  18.08.1999 tarihi itibari ile İZMİT DEPREMİNE bakacağız . Bu tarihi size atmış olduğum sayfadaki gibi remil hanelerine yerleştiriniz. Ve Gölcük enlem boylamlarınıda ? Gölcük enlem boylam 40*42N – 29*50E dir. Bizim kordinat oalrak ele alacağımız kısmındaki rakamlar düz şekilde olacaktır .40422950 şeklinde . Bu sayılar remilde tek ve çift anlam taşımaktadır .

  Buraya kadar tamam. Şimdi ilk olarak tarihi yerleştirip peşine de gölcük kordinatlarını yerleştirerek tüm haneleri işlemeye başlıyoruz . Size verilen linkten orada nasıl hanelerin işleneceği izah edilmektedir.


  Onbirinci hanedeki şekil altıncı şeklin onbirinci hanede şeklidir. Yani , remil de altıncı şekil , onbirinci haneye düşmüştür .

  Onbirinci hane bizlere hava durumu ile alakalı mundane astrolojisinde Elektrik fırtınası, erozyon durumlarını bildirmektedir. Altıncı ev ise bildiğiniz gibi Kamu sağlığı, silahlı kuvvetler, memurlar, hırsızlar manaların içermektedir. Buradaki Gölcükte olan depremin ana üssü askeri alandır ! Remilinde işaret ettiği gibi elektrik fırtınası ışıması burada meydana gelmiştir . Depremin üssü askeri saha içerisinde olmuştur .

  Burada ilk etkilenecek yerin kordinatıı ve yeri bildirilmektedir . İşte Kurn bizlere bu tür gizemleri açıklamaktadır . Şimdi biz normal astroloji ile kişi yorumlarına bakıyor olsak , onbirinci evi arkadaşlıklar evi olarak biliriz . Halbuki Kuran daha bir çok mahiyetlerini bizlere bildirmektedir .

  “Milyarlarca liralık havai fişeklerin aydınlattığı Gölcük semaları bir kaç saat sonra bilimadamlarının ‘deprem ışıması’ dedikleri ancak hala ne olduğu tam olarak anlaşılamayan bir ‘şeyle’ aydınlandı. Bir kaç saat sonra, o unutulmaz uğultunun ardından bütün Türkiye derin uykusundan uyandı.”

  Deprem aynı zamanda teorilerede neden olmuştur . Haarp teknolojisi ile bu hava akımının nasıl değiştirileceği bilinmektedir. Bir konferans ve ardından gelen teoriler . gerçi amerika yasak olan bir şeyin açıklanmasına kolay kolay izin vermez . Belki korku salmak için bu tür açıklamalar bilinçli yapılıyor olabilir :

  Amerika’daki önde gelen Tesla araştırmacısı Albay Thomas Bearden, Amerikan Psikotronik Derneği’nde bir konferans verdi. Konuşmasının bir bölümünde aynı zamanda 1978 Specula dergisinde de tartışılan Tesla vericileri tarafından üretilen kalıcı dalgalardan bahsetti. Albay Aslında HAARP’ın nasıl çalıştığını anlatıyordu: “Yaptığınız şey frekansı değiştirmektir. Eğer frekansı bir yönde değiştirirseniz, enerjiyi dünyanın diğer bölümünde hedeflediğiniz yerin ilerisindeki atmosfere boşaltırsınız. Havayı iyonize etmeye başladıkça, hava akış seyirini, jet gidişlerini vb. şeyleri değiştirebilirsiniz. Bu mükemmel bir hava makinasıdır. Eğer ani bir şekilde boşaltırsanız, bunun gibi küçük iyonizasyon elde etmezsiniz. Bu kez kıvılcımlar ve ateş topları (plasma) dünyanın yüzeyine boşalacaktır. Bu aletle ileri geri oyna****, dünya çapında dev hava değişikliklerine yolaçabilirsiniz.” Mr. Bearden bunu neredeyse eğlenceli bir hava oyuncağı gibi tanıtıyordu. Fakat bu aynı zamanda 28 Temmuz 1976 Tangshan, Çin’i de hatırlatıyordu. Kuşkusuz 17 Ağustos Gölcük depremini de… İddialara göre; “Milyarlarca liralık havai fişeklerin aydınlattığı Gölcük semaları bir kaç saat sonra bilimadamlarının ‘deprem ışıması’ dedikleri ancak hala ne olduğu tam olarak anlaşılamayan bir ‘şeyle’ aydınlandı. Bir kaç saat sonra, o unutulmaz uğultunun ardından bütün Türkiye derin uykusundan uyandı.”

  Onların komplo teorileri bizi bağlamaz ama Kuran bu tür atmosfer durumlarını ve oluşumlarını elinizde bir makina yok iken bile nasıl takip edileceğini aslında bildirmektedir. İşte Remil ile belki ava tahmin raporları bile yapabilirsiniz. 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş