Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

bebekler için yatak şeklindeki salıncak çeşitleri verirmisiniz Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Çok güzel yatak örtüleri, Güzel yatk örtüleri, Çook şık modeller, Çeyiz için yatak
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  bebekler için yatak şeklindeki salıncak çeşitleri

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Çocuğun Yatacağı Yatak Şekilleri  Çocuğunuz yacağı yatak şekillerini bu makalemde sizlere sunacağım. Bu makaleyi 4 ana başlık şeklinde açıklayacağız, okumanızı tavsiye ediyorum. Bu yazımızı okuduktan sonra çocuğuzun yatağını belirlemek size kalmış. Lütfen detaylara dikkat edelim, her tehlikeyi göz önünde bulunduralım.
  1. Sepet : Bu alelade bir çamaşır sepeti ile olabilir. Sepet bir masa üzerine konur ve içine döşenir.
  2. Çocuk Karyolası : Bebek kendine mahsus bir karyolada yatabilir. Amerikan tipi, altı çekmeli karyolalar daha pratiktir.
  3. Salıncak : Halk arasında çok kullanılır. Birçok sakıncaları vardır. Bebek sağlığı teklikeye girebilir. Çocuğu huysuzluğa alıştırır; sallanırken hava cereyanı yapar Çocuk biraz büyüdükten sonra düşme tehlikesi vardır. Tavana iple asılı salıncakta anne çocuğun durumunu her an göremez. Anne görmeden salıncakta ölen çocuklar az değildir. İpin kopma tehlikesi mevcuttur.
  4. Beşik : Geleneksel çocuk yatağı olan beşik asla sağlıklı değildir. Hiç kullanılmamalıdır. Beşikte çocuk, tam kundakta olmasına rağmen, yorganın üzerinden de sarılır; sanki cendereye konur. Beşik sallanırken hava ceryanı yapar, çocuk sersemlemeden uyuyamaz. Beşikten düşerken iple boğulma tehlikesi vardır
 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş