Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

ayılar ne zaman uyanırlar Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın ayılar ne zaman uyur ve uyanır ayılar ne zaman uyur ne zaman kalkar ayılar ne zaman
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. hatice
  Sponsorlu Bağlantılar


  Cool Ayılar ne zaman uyanır

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Ayı kış uykusundan nasıl uyanır?


  Anne, kutup ayısı, henüz sekiz haftalık yavrularını saklandıkları mağaradan dışarı çıkarıyor ve yavrular şaşkın şaşkın dış dünyaya bakarak yürümeye çalışıyor.
  Kuzey Kutbunun dondurucu ve soğuğu ve her türlü vahşi hayvan tehlikesine karşı da gayet güvendeler, bu rahatlığı onlara veren de annelerinin iri vücudunun gölgesi.


  Kanada'da bir mağaraya ekimde giren anne, altı aydır hiç çıkmadığı mağaradan, orada doğurduğu yavrularını yanına alarak çıkmış ve bu durum da gözlemcilerin dikkatinden kaçmamış.


  Etrafın yavruları için güvenli olup olmadığını denetlemek için mağaradan yalnız çıkıyor; titrek bacaklar ve ürkek bakışlar da onu izliyor.


  Anne ve yavrularının her anını çeken vahşi doğa fotoğrafçısı Andy Rouse ise o anı: "Anne, mağaradan peşinde minicik yavruları ile çıkıyor.  Annenin peşisıra gelen minikler ise, bir kaç adımda bir yorulup oldukları yerde kalıyor.

  alıntı
 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 4. Kayıtsız Üye

  ilkbaharda uyanırlar
  doğa zaten ilkbaharda uyanır


 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş