Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

öğrenci mezuniyet konuşması örneği verebilirmisiniz Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın öğrenci mezuniyet konuşması mezuniyet töreni öğrenci konuşması mezuniyet töreni açılış kapanış konuşması örneği veli mezuniyet
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 16      

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  öğrenci mezuniyet konuşması örneği

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  MEZUNİYET ÖĞRENCİ KONUŞMASI

  Sayın Okul Müdürüm, değerli öğretmenlerim, sevgili ailem ve siz kıymetli misafirler,
  Bugün hayatımızın bir dönüm noktasındayız. 8 yıllık ilköğretim sürecinin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Bugün bizim bu seviyeye gelmemizde büyük katkıları olan okulumuzdan mezun oluyoruz. İçimizde buruk bir acıyla birlikte büyük bir sevinç yaşıyoruz. İçimizdeki buruk acının sebebi, bizi yetiştiren öğretmenlerimizden ve arkadaşlarımızdan ayrılmamız. Okulumuzu başarıyla ve sağlıcakla bitirip mezun olmamız da sevincimizin sebebi.

  Okulumuzun hatıralarımızda ayrı bir yeri olacak. Acısıyla tatlısıyla yaşadığımız günler aklımızdan çıkmayacak. Arkadaşlarla yaşadığımız tatlı hatıralar oldu. Bazen de olur olmaz şeylerle birbirimizin kalbini kırdık. Öğretmenlerimizi yaramazlıklarla üzdük. Ama kubbede hoş bir seda olarak kalan dostluklarımız baki kalacak inşallah. Ben bunun için arkadaşlarımdan, okul müdürümden ve öğretmenlerimden haklarını helal etmesini istiyorum.

  Sevgili misafirler, gelecekte daha güzel başarılara imza atmak her zaman hedefimiz olmuştur. Bu hedefler doğrultusunda yılmadan koşmak, çalışmak, çabalamak görevimiz. Bu görevi yerine getirirken ana okulundan beri bize ışık olan, önümüzdeki problemleri aşmak için yardımcı olan ilköğetim öğretmenlerimize, arkadaşlarım adına bütün kalbimle şükranlarımı sunuyorum.

  Sevgili misafirler, sizlerin önünde kendilerinden bahsetmeden geçemeyeceğim sevgili babam ve biricik annemi de anmak istiyorum. Onlar olmasaydı acaba halimiz nice olurdu! Zor günlerimizde her zaman arkamızda oldular. Biz onlara oflayıp puflasak da onlar evlatlarını yalnız bırakmadılar. Buradan arkadaşlarım adına da bütün annelerimize ve babalarımıza içtenlikle şükranlarımı sunuyorum.

  Yeni denizlerde yelken açmak için bu denizi terk etmek zamanı gelmiştir. Ama şunu söylemek gerekir ki biz bu denizin limanına her zaman uğramayı bir vefa göstergesi olarak algılayacağız ve başka limanlara yelken açsak da bu limanı unutmayacağız.

  Değerli misafirlerimiz, konuşmayı uzatarak başınızı ağrıtmak istemem. Herkese bu akşam neşeli dakikalar dileyerek konuşmama son veriyorum. Arkadaşlarıma da nice mezuniyet törenleri yaşama dileğiyle “Hayırlı akşamlar!” diyorum. 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 4. Kayıtsız Üye

  çok teşekkür ederim çok güzel bir siteniz var


 5. Misafir Üye

  benimde ihtiyacım vardı senin sayende harika bir konuşma yapacağım teşekkürler )


 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş