Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

mezuniyet töreni sunum metni verebilirmisiiz Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Anaokulu Mezuniyet Töreni Konuşma Metni Üniversite Mezuniyet Töreni Konuşma Metni Lise mezuniyet kep töreni sunum
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 11      

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  mezuniyet töreni sunum metni

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Miniklerin yıl sonu programında sunuş konuşması için küçük bir örnek

  1. Değerli okul müdürümüz kıymetli misafirlerimiz anasınıfımızın mezuniyet törenine hoş geldiniz.

  2. Sizleri başta Ulu Önder Atatürk olmak üzere silah arkadaşları ve şehitlerimiz adına bir dakikalık saygı duruşuna davet ediyorum.

  3. Konuşmalarını yapmak üzere Okul Müdürümüz ........................ ‘u buraya davet ediyorum

  4. Şimdi yaslanın arkanıza geliyorlar karşınıza ,onlar minik yıldızlar,kocaman yürekli çocuklar, çalıştılar çabaladılar sizin için roller aldılar. Ellerinize kuvvet sizden bekliyoruz destek hepinize iyi seyirler sahne arkası onları bekler.Siz sayın misafirlerimizi bekletmeden çocuklarımızın “Annemize türküsüyle” baş başa bırakıyoruz.

  5. Bir demet çicektir onlar sevgiyle ve bakımla büyürler, esirgediniz mi biraz sevginizi, astınız mı? biraz yüzünüzü hemen soluverirler. Evet o güzel çiceklerimizden “Dik dur kardeşim” rondunu izliyoruz.

  6. Bugün bir başka güzelsiniz çocuklar bütün güzelliklere merhaba,gelecek sizsiniz çocuklar geleceğe merhaba, minik yıldızlarımız sizlere “Hayat Bayram Olsun “ gösterilerini sunacaklar.

  7. Tüm alkışlar çocuklarımız için alkışlar devam etsin eksilmesin neşemiz. Şimdi minik yıldızlarımız sizlere “Bir minicik kelekebek” rondunu sunacaklar

  8. Neşeyle dizildiler mantarlar bu mutlu günde bol alkış bekliyorlar. Minik yıldızlarımız sizlere “Mantarlar” rondunu sunacaklar.

  9. Diploma Töreni

  10. Kep Töreni

  Sevgili öğrencilerimiz .................. İlköğretim Okulu sizi sevgiyle uğurluyor, hazır mısınız ?

  Geleceğe Merhaba
  Haydi kepler havaya

  11. Minik yıldızlarımızın sevgi dolu yürekleri ile hazırladıkları gösterimiz burada sona ermiştir. Önce çok emek vererek hazırladıkları bu gösteri için onlara sonra da bizi yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ederiz.
 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş