Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

okuma bayram ı öğretmen konuşma metni verirmisiniz Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Bilgi Okuma Bayramıyla İlgili Konuşma Metni, Açılış Konuşması (Öğretmen Konuşması) Okuma Bayramı İle

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  okuma bayramı öğretmen konuşma metni

  Sponsorlu Bağlantılar










 2. Sponsorlu Bağlantılar




  Açılış Konuşması (Öğretmen Konuşması)

  Sevgili Öğrencilerim,

  Okullar açıldı. İlk gün annenizin elini tutarak okula geldiniz. Heyecanla sıralara oturdunuz. Günler haftalar, aylar geçti. Sınıfınız doldu boşaldı.Ders zili çaldı, dersliğe girdiniz.

  Öğretmeninizin anlattığı masalları, öyküleri dinlediniz. Toplama, çıkarma işlemleri yaptınız, şarkılar, marşlar öğrendiniz. Boyalı kalemlerle resimler çizdiniz.

  Ellerinizle havaya, tahtaya, deftere yazılar yazdınız. Ders bitti, bahçeye koştunuz. Güldünüz, oynadınız.

  Bugün okuma bayramınızdır. Okudukça bilgileriniz artar. Okuyarak haklarınızın ve ödevlerinizin neler olduğunu öğrenirsiniz. Böylece iyi bir insan, iyi bir yurttaş olmak için ilk adımı atmış olursunuz.

  Sizler bu yurdun umudusunuz, güç kaynağısınız. Gelecek günler sizlerle güzelleşecek aydınlanacaktır. Yurdunuz sizlerle daha güçlü, daha mutlu, daha uygar olacak.

  Sevgili yavrular, birbirinizi seviniz. Birbirinize destek Olunuz. Büyüklerinize karşı saygılı olunuz. Barış içinde yaşayınız. Hoşgörü, çalışkan ve doğru olunuz.

  Okuma bayramınız kutlu olsun.

  Mehmet ÖZER




 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş