Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

eşime evlilik yıldönümü hediyeleri önerileri verebilirmisiniz Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Evlilik Kutlamaları, Evlilik Yıldönümü Tebrik Mesajları Eşe Evlilik Yıldönümü Mesajları Yıldönümü Evlilik Mesajları Eşe
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 5      

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  Eşe evlilik yıldönümü hediyeleri

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Evlilik Yıldönümünde süprizler

  Evlilik yıldönümünüzden ya da sevdiğinizin özel gününden bir gün önce sevdiğinizi arayıp alışverişe gitmeniz gerektiğini belirtin. Onu arabayla almaya gidin. O arabaya bindiğinde iç kapı kolunda beyaz bir gülle karşılaşsın. Sevdiğiniz beyaz gülü gördüğünde çok şaşıracak ve sevinecektir. Onu alışveriş merkezi yerine bir restorana götürün. Restoranda yemek tabaklarınız önünüze geldiğinde sevdiğinizin tabağının dışı folyo ile sarılı olacaktır. Sevdiğiniz folyoyu açtığında içinden kırmızı bir gül çıkacak, ardından gerçek yemeğiniz gelecek. Sevdiğiniz geçen her dakikada sizin sürprizlerinizle şaşıracak, mutlu olacak. Yemekten sonra evinize gittiğinizde ayna kenarında kırmızı gül, yatağınızın üzerinde beyaz gülle karşılaşacaksınız. Siz sevdiğiniz oturduğu anda meyve hazırlayın ve ona sunun. Sevdiğiniz meyveleri yemeğe başladığında meyvelerin arasındaki küçük hediye paketiyle karşılaşacak ve içini büyük bir heyecan kaplayacak. Hediye paketinden küpe ya da kolye çıkabilir, artık tercih size bağlı. Ama bu hediye pahalı bir hediye olmayacak. Gümüş bir takı olabilir mesela.

  Sevdiğiniz hediyesine bakarken, siz de fazla paranız olmadığı için ancak bunu alabildiğinizi söyleyin. Sevdiğiniz bu ana kadar yaptığınız jestlerden sonra ucuz bulduğu bu hediyenin parasıyla ilgilenmeyecek, manevi değerini önemseyecektir.  Sabah olduğunda sevdiğinizden önce kalkın ve işinize gidin. Sevdiğiniz kahvaltı hazırlamak için mutfağa gittiğinde masanın üzerinde kalp şeklinde bir kutu, kutunun içinde de şık bir yüzük bulacaktır. Yüzüğü eline aldığında kutunun altındaki kartı görecek, bu kartta da elbette yüreğinizden dökülen güzel bir kutlama mesajı olacak.

  .......................

  sevdiğinize o gün eve geç geleceğinizi söyleyin . Fakat eve erken saatte gidip hazırlıklara başlayın. öncelikle onun en çok sevdiği yemekleri yapın eğer yemek yapmak sizin için zorsa veya yeterli vaktiniz yoksa onun sevdiği yiyecekleri dışarıdan alabilirsiniz. sonra sevdiğinize güzel şık bir masa hazırlayın. odada da değişiklikler yapabilirsiniz. etrafta küçük şirin süsler, balonlar ve zarif bir çerçeveye yerleştirdiğiniz sizin aşkınızı içeren bir fotoğraf. sonuçta sevdiğinizi odanın her köşesinde şaşırtmanız mutlu etmeniz daha özel olacaktır. masanıza mumlukları koymayı unutmayın. duvarlara kalp şeklinde kesip üzerine sevgi sözcüklerinizi yazdığınız kartonları asın. yerlere gül yaprakları serpiştirin. odanızı onun hiç tahmin edemeyeceği kadar farklı ve romantik kılın. masanızın ortasına da küçük bir pasta koyun. sevdiğiniz gelmeden kendinizle ilgilenmeyi de ihmal etmeyin, çok şık olun. sevdiğiniz eve girdiğinde onu kapı aralığından takip edin. aynı zamanda sessizce ortak müziğinizi kasetçalarda ayarlayın ve yavaş yavaş müziğin sesini açın. o sırada sevdiğiniz müziği dinleyecek ve sizin yanınıza gelecektir. tam o sırada mumları yakın , sevdiğiniz içeri girdiğinde de doğum gününü ya da özel gününüzü onun gözlerinin içine bakarak kutlayın. sevdiğiniz çok güzel süslenmiş odada , balonların arasında özenerek hazırladığınız odanızda sizinle dans edecektir. aman ha.. mumları üflemeyi unutmayın.. tabii aldığınız hediyeyi vermeyi de..

  ...............

  EVLİLİK YILDÖNÜMÜ  Evlilik yıldönümünüzün kaçıncı yılını kutluyorsunuz bilemem ama mesela 12 diyelim. ve 12. evlilik yılınıza göre size programı anlatalım.

  Sevdiğinizle buluşun , ona 12 tane beyaz gül verin ardından yemeğe çıkın. Yemek masanız 12 numaralı masa olsun, sevdiğiniz masasında 12 tane kırmızı gülle karşılaşsın. Ardından gelen yemeğin yanında ki salatanın üzerinde 12 rakamı yazılı olsun. Yemekten çıktığınızda kapıda sizi dilek tavşanı taşıyan bir adam karşılasın, sevdiğinizle beraber dilek tavşanından dilek kutusu çekin.Tavşan 12 numaralı kutuyu açsın ve içinden hediye paketi çıksın. Sevdiğinize sunacağınız hediye paketini güzel bir tavşanla sunmuş ve sevdiğinize hoş bir akşam yaşatmış olacaksınız.

  ...................

  Sevgilisini havaalanında karşılayacak. Üzerinde ikisinin resmi olan ve önünde SENİ ÇOOOK SEVİYORUM’ yazısı olan bir tişortle karşılayacak. Sevgilisi yaklaştığında elindeki balonlar yüzünü göremeyecek şekilde duracak ve balonların üzerinde sevgilisinin isimleri olacak. Sevgilisi onu göremeyecek ama bir anda çevresinde balonlar uçuşacak. Etrafına bakacak ama onu göremeyecek. Telefonla arayacak ,çok yakınında olduğunu söyleyecek ama yüzünü göstermeyecek. Bir bankta sırtı dönük şekilde oturan kişinin kendisi olduğunu söyleyecek ve kız onun yanına doğru yönelecek, adamın yüzüne bakacak ama başkası olduğunu görecek. Adam kucağındaki kocaman gül buketini kıza uzatacak. Gül buketini onu çok seven bir adamın bıraktığını söyleyecek. Ardından kızın ayağına uzaktan kumandalı bir araba gelecek. Arabanın üzerinde tek bir balon ,tek bir gül olacak .. ve küçük bir kutu.Kız kutuyu açacak içinden istiridye kutusu çıkacak. istiridye kutusunu açacak karadenizin en güzel incisini aradım ama senin kadar değerlisini bulamadım …diyen bir kart ve inci kolye çıkacak. Kız tam onun şaşkınlığını yaşarken karşısında bir sinema filmi posteri görecek. Film posteri kızın en sevdiği film posteri olacak. Ama karakterlerin resimleri çiftin resmi olacak. Kız posterin şaşkınlığını yaşarken bir anda posterin ardından sevgilisi elindeki kalp kutuyla karşısına çıkacak. Birbirlerine sarılacaklar. arabaya geçecekler. Arabanın kapısını açtığı anda içerisinin güllerle süslü olduğunu görecek. Arabada ilerlerken bir anda torpido gözünü açmasını isteyecek ve ayaklarına gül yaprakları dökülecek. Aynalığı indirmesini söyleyecek ve aynalıkta SENİ SEVİYORUM.. yazısı olacak. Elindeki kalp kutuyu evinde açmasını isteyerek ayrılacaklar. Kız kutuyu açacak , kutunun içinden bir şişe ve içinde mektup, bir cd, sihirli kupa,isme özel makyaj aynası,ikinizin isimlerinizin ilk harfini taşıyan bir bileklik. şişenin içindeki mektupta sevgiliye olan duygular yazacak, cd de de resimlerin müzikli slayt gösterisi olacak.Sihirli kupa da ikinizin resmi ve seni seviyorum yazısı olacak. İsme özel makyaj aynasında sevgilinin ismi olacak. 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş