Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

karınca yumurtası yağı çocuk larda nasıl kullanılır ? Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Kırmızı Karınca Ailesini Diğer Karınca Ailelerinden Ayıran Özellik Nedir bıldırcın yumurtası yaşa

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  Karınca yumurtası yağı çocuklarda nasıl kullanılır

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Karınca Yumurtası Yağı Nasıl Kullanılır ? Kimler Kullanabilir ?

  Nasıl Kullanılmalıdır :

  Tüylü olan bölge klasik (ağda, cımbız, epilasyon vb. gibi) yöntemlerle tüylerden kökünden arındırıldıktan sonra karınca yumurtası yağını tüylerden temizlenen bölgeye;  deriye iyice yedirecek şekilde 5-10 dk masaj yaparak sürülür. Her seanstan sonra bu işlem 4-5 geceleri yatmadan önce yapılır.

  Tüyler alındıkdan sonra cildiniz tahriş olduysa duş alarak veya tahriş olan bölgeyi soğuk suyla yıkayarak bir süre cildin dinlenmesini bekleyip daha sonra yağı uygulayın. Unutmayın yağ tüyler kökünden alındıktan sonra masaj yaparak sürülür ve bu işlemi etkili olması için tüyler yeniden çıkana kadar bekleyip işlemi yeniden tekrarlanır.

  Tüylerde ilk ayda belirgin bir azalma görülür. Daha sonraki aylarda tüyler tamamen yok olur.

  Ek Bilgi :

  Tala Karınca Yumurtası Yağı İran’dan getirilmiş. Tala’nın hiçbir yan etkisi yoktur doğal karınca yumurtası yağı içerir bu nedenle yüzünüz dahil vücudunuzun en hassas bölgelerinde bile kullanabilirsiniz. Yüzünüzdeki tüylerden bir şişe karınca yumurtası yağı ile kurtulmanız mümkün.

  Karınca yumurtası yağı hem bayanlarda hem de erkeklerde kullanılabilir . Güvenli ve doğal olduğu için çocuklarda da kullanılabilmektedir .

  Genellikle kadınların büyük sorunu gibi görünse de erkeklerin de büyük bir kısmının sorunu olan tüyler (yanak , koltuk altı , sırt vb) Tala Karınca yumurtası yağı ile sorun olmaktan çıkıyor. Bayanların olduğu kadar erkeklerin de kullanabileceği Tala , düzenli kullanımla Vücudunuzda ki istenmeyen tüylere son verir.

  Kadınların kullanım şekli olduğu gibi erkekler içinde geçerlidir. Fakat erkeklerde kullanım süresi bayanlara göre biraz daha fazla olabilir. 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş