Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Hayata gülen gözlerle bakmak ne demektir? Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Hayata İyimser Gözlerle Bakan İnsanların Özellikleri Nelerdir? Gülen ismi ile ilgili akrostiş şiir, gülen
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 10      

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  Hayata Gülen Gözlerle Bakmak Ne Demektir?

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Hayata gülen gözlerle bakmak

  Hayata gülen gözlerle bakmak ,güne neşeyle uyanmak,aynaya bakarken bile kendimizi iyi hissetmek,en sevdiğimiz kıyafeti giymek,etrafa neşe ve mutlulık saçmak gibi birçok şeye tanımlar.
  İnsanın hayatla kendisi arasındaki bağı kurmasını hatta hiç kopmayacak hale gelmesini sağlar.Mutlu olmayı insanın her zaman kendisine layık görmesini gerektirir.Mutluluk ise aslında soyut bir kavramdır ama onu somut hale getirmek bizim elimizdedir.Ne kadar onu görmesek , işitmesek de onu hissederiz.Onu hissedince hayata bakış açımız değişir.Her zaman yüzünüzde bir gülücük, içinizde bir heyecanla geleceğe doğru yürürsünüz.Bir gülümsemenin bile değeri çok büyüktür.Kısacık bir ana sığan gülümseme bir hafızada ömür boyu yaşayabilir.Hiç kimse gülümsemenin getireceği yararları reddedecek denli zengin değildir.Hiç kimse de gülümsemediği için yoksul düşmez.Onu satın alamazsınız.Onu dilenemezsiniz,onu çalamazsını8z.Onu ancak biri size gönül rızası ile verebilir.İçten gelmeyen bir gülümsemenin de kimseye yararı olmaz.Size gülümseyen birine rastlarsanız siz gülümsemenizi esirgemeyin.Çünkü gülümsemeye gereksinimi olanlar gülümsemeyenlerdir.Herkesin sizi sevmesi ve mutlu olmanız için hep gülümseyin.Mutlu olan insan ise bambaşka düşüncelerle bakar hayata.En ufak şeylerden bile mutluluk duyar.Hem kendisi mutlu olur,hem de başkalarını mutlu eder.Mutluluğu kazanmanın en iyi yolu sevgiyi,doğru yerde ve doğru zamanda paylaşmaktır.Mutluluğun formülü ise sevgiyi anlamak ve yaşatmaktır.Eğer hayatta mutlu olmak istiyorsanız herkesi sevmeli ve kendimizi de sevdirmeliyiz.Sevgi için çaba harcamalıyız.Ancak bu şekilde yaşam anlamlanır.
  SEVGİ+EMEK =MUTLULUK
  İnanın ki hayatta ne isterseniz , ne dilerseniz ve bunlara ne kadar bağımlı ve kararlı olursanız, kazanamayacağınız, başaramayacağınız hiçbir şey yoktur.Kendinize güvenin ve her zaman mutlu olmaya ihtiyacınız olduğunu unutmayın.Herkesin ihtiyacı olduğu gibi GÜLÜMSEYİN! Sadece fotoğraf çekilirken değil , fotoğraf çekerken de gülümseyin..
  GÜLSÜN DOĞAN 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş