Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Kardeş sevgi siyle ilgili hikayeler lazım Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Kardeş sevgisi ile ilgili kompozisyon Kardeş sevgisi ile ilgili şiirler Kardeş sevgisi ile ilgili
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 34      

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  Kardeş sevgisi ile ilgili hikayeler

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Sinemin Kardeş Sevgisi

  bir arkadaşım vardı. adı sinem. güzel bir kızdı. kendisi bir kuaförde manikürcü olarak çalışıyordu. bir kız bir erkek kardeşi vardı. yani 3 kardeştiler. kızkardeşi okuyordu. daha küçüktü. erkek kardeşi ile aralarında bir yaş vardı.
  sinem 21 yaşında, erkek kardeşi sinan ise 20. bir iki ay sonra askere gidecekti. orta 2.sınıftan sonra okumamış evlerine yakın bir kahvede çırak olarak çalışmaya başlamıştı. bir iki sene böyle çalıştıktan sonra, oradan çıkıp bir erkek berberi dükkanında çalışmıştı. burada da kısa bir süre çalışmıştı. oradan bir hipermarkete işe girmiş ve bu yaşına kadar da orada kalmıştı. iyi bir çocuktu. ama biraz sinirliydi. bir de arkadaş çevresi biraz serseri takımıydı. sinem bu konuda kardeşini çoğu kez uyarmış ama her seferinde sinan onu terslemişti. hele biri vardı ki, sinem bu çocuğu hiç sevmiyordu. çocuğun adı mustafa idi. sinem onu her gördüğünde nedense sinir oluyordu. mustafa asi bir çocuktu. saçlarını jöle ile diker, pantolonunun her tarafına zincirler takardı. sinan ise onun tam tersine gayet sıradan giyinen biriydi. hani efendice takımından.
  mustafa, sinanı istediği zaman çağırır, birlikte takılırlardı. bu genelde hafta sonu olurdu. yani sinanın evde olduğu günlerde. böyle bir günde yine mustafa, sinanı arar. telefona sinem çıkar. sinanın işi olduğunu söyler fakat sinan telefona gelip; mustafaya geleceğini söylemişti bile.
  sinem, babaları olmadığından annesi ve kardeşleri ile çok zorluk çekmişlerdi. bu yüzden sinanın ufacık yapacağı bir hatanın ailesinin yıkımına neden olabileceğini düşünmeden edemiyordu. o yüzden üstüne belki de, annesinden çok düşüyordur.
  annesi ise evde yaptığı elişilerini konu komşuya satarak eve katkıda bulunuyordu.
  bir hafta sonu yine tüm aile evde kahvaltılarını ederlerken telefon çalar. telefona sinan bakar. arayan mustafa dır. gezelim diyordur. sinan yine tamam der. kahvaltısını ettikten sonra ablasını dinlemeksizin çeker gider. gidiş o gidiş.
  gece yarısı olmuştur. sinan eve hala gelmemiştir. sinem cep tel inden sinan ı arar. cevap alamaz. endişeyle beklemeye başlarlar annesi ve kardeşiyle. gece saat 2 gibi eve polisler gelir, sinanı tanıyıp tanımadığını sorar. sinem korka korka kardeşi olduğunu söyler ve birlikte karakola giderler. mustafa, sinan ile bir bilgisayarcı soymaya ikna etmiş tam bunu yaparlarken yakalanmışlardı. sinem ile annesi ne yapacağını şaşırırlar. sinan da çok üzgündür. ama olan olmuş, şeytana uymuştur bir kere. mustafa nın ise hiçbir şey umurunda değildir.
  sinem ile annesi, sinan için polise yalvarır, yakarırlar. ama polisler dinlemez. tam da suç üstünde yakalanmışlardı. bir gece kalır sinan karakolda. ertesi günü salarlar. yapılan araştırmalarda, mustafa nın sabıkası çıkmış, olayı onun planladığı ispat edilmiştir. zaten mustafa da bunu kendisi söylemiştir. bu yüzden de sinanı serbest bırakmışlardı
  sinan büyük bir mutluluk içinde evine gider. ailesine içtenlikle sarılır. ağlar. ama bu mutluluk gözyaşlarıdır. sinem o kadar mutludur ki artık. "işte benim ailem" diyordur.
  sinan o günden sonra ailesine daha bir içtenlikle sarılır. onların sözünden çıkmaz ve gururla askere gideceği günü bekler. 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 4. güzel üye

  güxel olmuş


 5. Misafir Üye

  çok güzel ama KISA OLSA DAHA GÜZEL OLURDU AMA YİNEDE ÇOK GÜZEL DEĞİL ORTA


 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş