Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Siyah Mini Elbiseler , Siyah Bir İlbise Sizi Gecenin En Şık Kadın ı Yapabilir , Siyah Şık İlkbahar Yaz Elbise Modelleri , Siyah Asil Elbiseler

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Siyah Mini Elbiseler, Siyah Bir İlbise Sizi Gecenin En Şık Kadını Yapabilir, Siyah Şık İlkbahar Yaz Elbise Modelleri

  Sponsorlu Bağlantılar
  Siyah Mini Elbiseler, Siyah Bir İlbise Sizi Gecenin En Şık Kadını Yapabilir, Siyah Şık İlkbahar Yaz Elbise Modelleri, Siyah Asil Elbiseler, Siyah Şıklığı Siyah Abiye Şıklık


  Küçük siyah elbise

  Pozisyon ve kostüm stiline göre kutsal, bedbaht, tehlikeli ya da bunlardan kimilerinin kombinasyonu gibi görünebilir.


  Her kadın bunu giyerek harika görünebilir ve her kadının kendine ait bir tane olması gerekir. “Giyecek hiçbir şeyim yok” günlerinin en büyük kurtarıcısıdır. O kadar popüler ve gerekli ki ilk ne zaman ve ne şekilde ortaya çıktı bilelim istedik, araştırdık.

  Bu temel ve kabul edilir ihtiyacın kaynağına yapılan yolculukta ilk ziyaret 1920’ler. Uzun kat kat elbiseler giyip, saçlarını kestiren ve hızlı parti hayatından gayet hoşlanan kadınların varlığıyla, toplum omuzlarını, sırtlarını ve bacaklarını hafifçe açmaya başlayan kadınları daha çok kabullenir oldu. Dönemin şiddetle istenen görünümü genellikle ince güzel hatlı ve gençti.

  Efsanevi moda tasarımcısı Gabrielle "Coco" Chanel’ın da kadın moda sektörüne adını diktiği seneler de 1920’lere denk geliyor. Chanel tasarımları genellikle 1920’lerin simgesi olarak kabul edilir çünkü çalışmaları son derece taze, modern ve günceldir.

  Dönemin uçarı kızlarını düşündüğümüzde, bu stilin Chanel tarafından ilham alındığını ve cesaretlendirildiğini görüyoruz. Basit kalıp ve kesimlerdeki kolay giyilen yumuşak kumaşlar ve nötr renkler tercih ediyordu. Chanel rahatlık ve sofistike tarzı modaya işliyordu, ve bu kombinasyon bir devrim kabul edildi. Küçük siyah elbiseyi tasarladığı ve dünyaya tanıttığı zaman da ilk dönemlerine denk gelir.

  İlk kez 1926’da tanıtıldığında, siyah, cenaze törenleri ve yas dönemleri için tercih edilen bir renkti. Chanel’in tasarımı gayet basit ve i, kolsuz, dar, düz kesimiyle vücuda oturan ve hemen diz üzerinde biten bir kreasyondu. Bu şık siyah elbisenin kadınlar tarafından nasıl sevilip, benimseneceği ve senelerce yerini başka bir tasarımla paylaşmayacağını asla tahmin edemezdi.

  Chanel’e göre “Lüks rahat olmalı, aksi takdirde lüks değildir” 50 lira ya da 5 bin lira, niyeti aynı: çabasız klasik bir görünüm ve gereğine uygun bir şekilde apel, hem de saniyeler içinde.

  Siyah giymek ya da neredeyse komple siyah giyinmek pek çok anlama gelebilir. Geriye kalan herkes parlak ve canlı renkler giymeyi tercih etmişse, siyahlar içerisindeki birisinin ortama girişi muazzam dramatiklikte bir etki yaratabilir. Pozisyon ve kostüm stiline göre kutsal, bedbaht, tehlikeli ya da bunlardan kimilerinin kombinasyonu gibi görünebilir.

  Çoğumuz Chanel’in nefes kesen güzellikteki kıyafetlerinden satın alamasak da, önerisine hala uyuyor ve dolaplarımızda en az bir tane küçük siyah elbise bulunduruyoruz.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Siyah noktalar neden olur - siyah noktaların sebebleri nelerdir - siyah noktaların tedavis
 3. 2018-2018 Siyah Renk Ev Dekor Örnekleri, Siyahın Müthiş Çekiciliği Ev Dekorunda, Siyah İnc
 4. 2018 Siyah Arkasi acik geec kiyafetleri, Siyah Şık Abiyeler, Siyah Sırt Açık Kıyafetler,
 5. 2018 Siyah Uzun Elbise Modelleri, Siyah Şık İlkbahar Yaz Elbise Modelleri
 6. siyah saç modelleri - buday tene uygun siyah saç stilleri - black hair models
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş