Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Hamann Ferrari 599 GTB Fiorano Yeryüzünde Ferrari , Lamborghini , Rolls Royce gibi sıradışı markaların modellerine yönelik tuning çalışmaları yapan firma sayısı azdır. Bunlardan birisi

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Hamann Ferrari 599 GTB Fiorano

  Sponsorlu Bağlantılar
  Hamann Ferrari 599 GTB Fiorano

  Yeryüzünde Ferrari, Lamborghini, Rolls Royce gibi sıradışı markaların modellerine yönelik tuning çalışmaları yapan firma sayısı azdır. Bunlardan birisi de Almanya’da faaliyet gösteren Hamann.

  Hamann tasarımcıları Ferrari 599 GTB Fiorano’nun motoruna 53 HP daha daha ekleyerek performans tutkunlarını mutlu etmeye çalışmışlar.

  Tasarım olaraksa 599 GTB’nin burun kısmına bakıldığında tampon altına spoyler eklendiği farkediliyor. Yanlardaysa marşpiyelerin standart versiyondan daha geniş olduğu hemen göze çarpıyor. Ferrari modellerinde stabilite ve downforce ile ilgili sorunlar hiçbir zaman yaşanmasa da Hamann’cılar rüzgar tüneli yardımıyla yeni bir difüzör ve arka spoyler tasarlayarak otomobile uygulamışlar.

  Farklı jant ve lastik kombinasyonları tuningcilerin vazgeçilmezlerinden olduklarından önlerde 19 inç, arkalarda 20 inç olan jantlar; 21 inç olarak değiştirilmiş. Uygulamalar sonucunda zaten eleştirilemeyecek kadar etkileyici bir tasarıma sahip olan 599, daha da dikkat çekici bir görünüme bürünmüş.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. 2018 Ferrari Resimleri
 3. Ferrari Duvar Kağıtları
 4. Ferrari Motorsiklet, Scuderia Ferrari chopper, Muhteşem Motorsikletler, Son Model Motorsik
 5. Asi Ferrari
 6. 2007 Hamann Lamborghini LP640
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş